×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
21. maijs, 2012
Drukāt

Par draudzenes nonāvēšanu aizturēts students

uzlauztas_durvis

Pagājušās sestdienas naktī Iļģuciemā Rīgas policisti aizdomās par draudzenes nonāvēšanu aizturēja kādu 25 gadus vecu studentu. Jaunietis savu vainu atzīst un skaidro, ka nelaime notikusi sadzīviska konflikta laikā, kurā viņš draudzenei vairākas reizes iesitis.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis aģentūru LETA informēja, ka pagājušajā ceturtdienā policijā vērsās kādas 1988.gadā dzimušas jaunietes vecāki, ziņojot, ka meita jau vairākas dienas neatbild uz tālruņa zvaniem. Vecāki norādīja meitas dzīvesvietu, kuru Rīgas policisti pārbaudīja. Dzīvesvietā likumsargi atrada jaunās meitenes līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Notikušā apstākļu noskaidrošanai policisti sāka kriminālprocesu.

Turpinot izmeklēšanu, policistiem radās pamatotas aizdomas, ka jaunās sievietes nonāvēšanā varētu būt vainojams viņas dzīvesbiedrs, kuru policisti sāka meklēt. Līdz nākamās dienas vakaram policisti pārbaudīja vairākas jaunā vīrieša iespējamās atrašanās vietas vairākās Latvijas pilsētās. Meklēšanā iesaistījās arī bojā gājušās jaunietes tuvinieki, ievietojot informāciju sociālajos tīklos.

Sestdienas naktī joprojām turpinājās jaunieša meklēšana, taču viņš, saprotot, ka par izdarīto nāksies atbildēt likuma priekšā, pats ieradās policijas iecirknī un atzinās izdarītajā. Jaunietis pastāstīja, ka liktenīgajā dienā bija lietojis alkoholiskos dzērienus. Viņš atzina, ka, ierodoties mājās, viņam izcēlās konflikts ar draudzeni, viņš tai vairākas reizes iesita un pameta dzīvokli.

Svētdien, 20.maijā, tiesa aizdomās turētajam kā drošības līdzekli piemēroja apcietinājumu.

Sociālajos portālos bija ievietota nogalinātās jaunietes tēva parakstīta vēstule, kurā viņš aicināja atsaukties ikvienu, kuram ir zināma aizdomās turamā atrašanās vieta, kad viņš vēl nebija pieteicies policijā. Vecāki ziņoja, ka no meitas rokassomiņas bija pazudusi arī nauda.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+