Sports
Futbols

Par agresīvu uzvedību un aizvainojošu žestu rādīšanu pamatīgs sods0


Adlans Šišhanovs par savu uzvedību saņēmis bargu sodu.
Adlans Šišhanovs par savu uzvedību saņēmis bargu sodu.
Foto: FK “Ventspils”

Pamatīgu sodu saņēmis futbola kluba “Ventspils” prezidents Adlans Šišhanovs, kurš pagājušajā nedēļā pēc “Optibet” virslīgas spēles izcēlās ar agresīvu uzvedību un aizvainojošu žestu rādīšanu.

Kurzemes kluba prezidents saņēmis diskvalifikāciju no visiem LFF rīkotiem turnīriem līdz 21.oktobrim. Diskvalifikācijas laikā viņš nevarēs spēlēs atrasties uz komandas rezervistu soliņa, vai spēļu laikā apmeklēt komandas ģērbtuves. Tāpat viņam jāmaksā 700 eiro sods, bet klubam piespriests 280 eiro sods par kluba prezidenta neētiskiem izteicieniem pēcspēles preses konferencē.

Sodu Šišhanovam piesprieda LFF Disciplinārlietu komiteja.

Tē gan arī jāpiebilst, ka Šišhanovs pēc mača, kurā “Ventspils” savās mājās nospēlēja neizšķirti 2:2 ar “Valmiera Glass”/ViA vienību, piedalījās preses konferencē, kurā skarbi kritizēja LFF prezidentu Kasparu Gorkšu, demonstrējot arī aicinājumu LFF biedriem ārkārtas kongresā viņu atbrīvot no amata.

FK “Ventspils” prezidents klāstīja, ka Gorkšs nespējot vadīt federāciju un nodrošināt objektīvu tiesāšanu. Tāpat Šishanovs pauda, ka pret “Ventspili” darbojas kādu augstāk stāvoši spēki, piebilstot, ka tiesneši ir uzpirkti un pret viņa vadīto klubu ir “apmaksāta tiesāšana”.

Saistītie raksti

LFF otrdien paziņoja, ka gan pati organizācija, gan LFF Tiesnešu komisija nosoda Šišhanova pausto, bet LFF tiesnešu pārraudzības eksperts Alans Snoudijs neslēpa, ka Tiesnešu komisija ir aicinājusi Disciplinārkomisiju izskatīt šo lietu.

Izteikumi, ka virslīgas līmeņa tiesnesis ir ticies ar kāda kluba pārstāvjiem, un “Ventspils” oficiālā pārstāvja paustā gatavība palielināt sava kluba budžetu, lai finansiāli atbalstītu tiesnešus, ir vērtējami kā vārdiska apņemšanās veikt sodāmas darbības un rada pamatotas bažas par kluba pārstāvju godīgas spēles principu izpratni., teikts LFF paziņojumā.

LA.lv