Ekonomika
Bizness

Par “Radisson Group” reģionālo direktoru Zviedrijā un Baltijā iecelts Daniels Krafts0


Radisson viesnīca
Radisson viesnīca
Publicitātes foto

Šonedēļ “Radisson Group” izziņoja, ka par starptautiskās viesnīcu grupas jauno reģionālo direktoru Zviedrijā un Baltijā iecelts Daniels Krafts.

D. Krafts ir spēcīgs līderis ar plašu pieredzi viesmīlības jomā. Līdz šim viņš bijis reģionālais ieņēmumu optimizācijas direktors “Radisson” viesnīcu grupas ieņēmumu pārvaldības daļā Ziemeļeiropā.

“Pateicoties viņa plašajai pieredzei, mērķtiecībai, asajam prātam un pozitīvajai nostājai, Daniels palīdzēs mūsu viesnīcu komandām parādīt sevi no labākās puses un arī turpmāk nodrošināt Radisson Group izaugsmi visā reģionā. Daniela līdzšinējie panākumi liecina par spēju sasniegt vērā ņemamus rezultātus un pauž izcilas līderības prasmes. Es ar lielu lepnumu sveicu viņu šajā jaunajā, aizraujošajā amatā,” komentē Ziemeļeiropas reģiona vecākais viceprezidents Toms Flanagans Kartunens.

D. Krafts pievienojās “Radisson” viesnīcu grupai 2013. gadā un palīdzēja izveidot grupas ieņēmumu biroju Stokholmā ar spēcīgu komandu, kurā šobrīd ir jau vairāk nekā 20 komandas biedru no vairāk nekā 30 viesnīcām.

Vadot savu komandu, viņš bijis atbildīgs par kopējo ieņēmumu pārvaldību Ziemeļeiropas reģionā. Kā reģionālais direktors Krafts turpmāk atbildēs par visām “Radisson” viesnīcu grupas viesnīcām Zviedrijā, Baltijā, un tostarp arī Rīgā, kā arī plecu pie pleca sadarbosies ar to ģenerāldirektoriem, lai nodrošinātu nevainojamu klientu servisa pieredzi un vēl vairāk izkoptu katras viesnīcas piedāvāto pakalpojumu kvalitāti.

Pirms pievienošanās “Radisson” viesnīcu grupai Daniels Krafts bija First Hotels ieņēmumu pārvaldības un sadales direktors un vēl pirms tam 10 gadus strādāja uzņēmumos “Norwegian”, “British Airways” un “SAS” maršrutu un ieņēmumu pārvaldības, kā arī tirdzniecības un uzņēmējdarbības attīstības jomā. Viņš ir ieguvis maģistra grādu Jenšēpingas Starptautiskajā biznesa skolā un universitātē Zviedrijā.

“Radisson” viesnīcas Rīgā.

"Radisson" viesnīcu tīkla visnīcas Rīgā
Saistītie raksti

„Esmu ļoti priecīgs un pagodināts ieņemt šo amatu. Ar nepacietību gaidu, kad varēšu turpināt ciešo sadarbību ar mūsu lieliskajām Skandināvijas un Baltijas reģiona viesnīcu komandām, lai arī turpmāk nodrošinātu kvalitāti, kas ļaus veicināt gan uzņēmuma komerciālo, gan arī finansiālo sniegumu,” stāsta D.Krafts.

D.Krafts turpmāk strādās “Radisson” viesnīcu grupas reģionālajā birojā Stokholmā, būs daļa no Ziemeļvalstu vadības komandas un atbildēs Ziemeļeiropas reģiona vecākajam viceprezidentam.

LA.lv