Mobilā versija
+1.6°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
24. septembris, 2016
Drukāt

Pārdod bijušo “Elkor mēbeļu centru” Krasta ielā

elkor

Par 6,395 miljoniem eiro pārdošanā izlikta daudzfunkcionālā tirdzniecības centra ēka Rīgā, Krasta ielā 60, kurā iepriekš atradās bijušais “Elkor mēbeļu centrs”, liecina informācija nekustamo īpašumu konsultanta “Colliers International” mājaslapā.

Tirdzniecības centra ēku tiek piedāvāts iegādāties savā īpašumā vai arī iznomāt.

Daudzfunkcionālais tirdzniecības centrs ir divstāvu ēka ar birojiem, noliktavas/uzglabāšanas telpām, kā arī pazemes autostāvvietu un virszemes autostāvvietu apmeklētājiem.

Pirmā stāva platība ir 9093 kvadrātmetri, otrā stāva platība ir 4420 kvadrātmetri, noliktavas/uzglabāšanas platība – 2260 kvadrātmetri, bet administratīvo telpu platība ir 880 kvadrātmetri. 230 autostāvvietu platība ir 6120 kvadrātmetri, bet kopējā kompleksa platība ir 22 773 kvadrātmetri.

Paredzamā nomas maksa šajā tirdzniecības centrā ir no pieciem līdz septiņiem eiro par kvadrātmetru mēnesī plus pievienotās vērtības nodoklis. Nomas maksa tiek precizēta atkarībā no nomas nosacījumiem un nomas platības.

Jau ziņots, ka, mazumtirdzniecības tīklam “Elkor” optimizējoties, šogad slēgts “Elkor mēbeļu centrs” Rīgā, Krasta ielā 60. Veikals slēgts šī gada 18.aprīlī. Viss šī veikala klāsts turpmāk ir pieejams veikalā “Elkor Plaza”.

Pievienot komentāru

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+