×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
2. jūlijs, 2017
Drukāt

Krievijas iedzīvotāji par visu laiku izcilāko cilvēku uzskata Staļinu (6)

MV4info_29.6

Krievijā veiktā sabiedriskās domas aptaujā, kurā respondentiem tika lūgts nosaukt desmit visu laiku un tautu izcilākos cilvēkus, uzvarējis Padomju Savienības diktators Staļins, kurš pārspējis tagadējo Kremļa saimnieku Vladimiru Putinu un dzejnieku Aleksandru Puškinu. No ārzemniekiem visbiežāk tika nosaukti Napoleons, Einšteins un Ņūtons, bet neviens no viņiem neiekļuva pirmajā desmitniekā. Zīmīgi, ka līdzīgā aptaujā 1989. gadā pārliecinoši uzvarēja proletariāta vadonis Ļeņins, bet tagad viņš ierindojies aiz Staļina un Putina.

 

 

 

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. все идет по плану- здорово и вечно!

  2. Kas tur ko brīnīties, ja krievu masu mēdiji un komunistu propaganda 100 gadus no vietas stāsta tautai, ka
    Staļins bija izcilākais un gudrākais Krievijas valdnieks, pat viens pats karu uzvarējis! Tad jau jābūt pēdējam muļķim, lai tam nenoticētu. Augšā grafiski vienkārši attēlots šīs zombēšanas rezultāts, ko viņi sauc par aptauju, nekas vairāk!

  3. krieviem patīk, kad viņus tikai uz aizdomu pamata vai arī nostučījot sloga iekšā nometnēs

  4. MAN NO VIŅIEM VISIEM METĀS PUMPAS JAU DZIRDOT VIŅU VĀRDUS,PAR PUTINU ĪPAŠI!!!!

  5. jau senajos laikos tāds atgādinājums ir minēts = Kad Mozus izveda savu izraēļu tautu no verdzības Ēģiptē – daudzi kurnēja par grūtībām ceļā – tur Ēģiptē bijis labāk – pletnes un putra… Bija jāpaiet 2 paaudzēm un tolaik 40 gadiem, lai Mozus tauta saprastu, kas ir brīvība un pašiem par sevi ir jārūpējas …( tas gan brīvs atstāstījums, bet labi saistās ne tikai ar Krieviju, bet arī ar Latviju ).

  6. par ko sašutums? Atbildēt

    viņi jau sasniegumus vērtē, neviss cik labs cilveks viš bija vai cik tas izmaksāja dzīvibu. ari ķīnā vel joprojām slavina imperatoru kas apvienoja vienā valstī, kaut tas principā noslicināja valsti asinīs jo daudzi protesteja un tika vienkārši izgriezti.

Draugiem Facebook Twitter Google+