Sports
Ziemas sports

Pasaules kausa posms Siguldā sākas ar olimpiskās čempiones Jamankas uzvaru dāmu bobslejā0


Vācijas bobslejistes Mariamas Jamankas pilotētā ekipāža februārī uzvarēja olimpiskajās spēlēs Phjončhanā.
Vācijas bobslejistes Mariamas Jamankas pilotētā ekipāža februārī uzvarēja olimpiskajās spēlēs Phjončhanā.
Foto: REUTERS/SCANPIX/LETA

Olimpiskās čempiones Mariamas Jamankas no Vācijas ekipāža piektdien Siguldā izcīnīja uzvaru sezonas pirmā Pasaules kausa posma sieviešu bobsleja sacensībās.

Jamanka kopā ar savu stūmēju Anniku Drazeku bija diezgan pārliecinošas līderes jau pēc pirmā brauciena, turklāt uzrādīja ātrāko laiku arī otrajā braucienā, gūstot pārliecinošu panākumu.

Vācietes divu braucienu summā par 0,61 sekundi apsteidza krievietes Nadeždas Sergejevas ekipāžu. Tikmēr uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās vēl viena Vācijas ekipāža ar piloti Annu Kēleri.

Sacensībās startēja arī pasaules čempione Eleina Mejersa-Teilore no ASV, kuras ekipāža pēc pirmā brauciena pat bija trešā, tomēr pārāk vieglā svara dēļ amerikāņu divnieks tika diskvalificēts.

Sieviešu sacensībās piedalījās vien deviņas ekipāžas.

Latvija sieviešu bobslejā nav pārstāvēta.

Saistītie raksti

Iepriekšējā sezonā Pasaules kausa izcīņā triumfēja kanādiete Keilija Hamfrīsa, taču viņa šosezon nolēmusi ieturēt pauzi un Siguldā nestartēja.

Sestdien un svētdien norisināsies sacensības vīru bobsleja divniekiem, bet skeletonā sestdien spēkosies vīri, kamēr svētdien trasē dosies dāmas.

Šīs sezonas Pasaules kausa izcīņā būs astoņi posmi.

LA.lv