Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
6. jūnijs, 2014
Drukāt

“Pasažieru vilciens” saulainajā laikā norīkos papildu reisus

Foto: LETAFoto: LETA

AS “Pasažieru vilviens” (PV) arī šajās brīvdienās, 7. un 8. jūnijā, norīkos papildu elektrovilcienu reisus pasažieru iecienītākajos vasaras virzienos – uz Dubultiem, Vecāķiem un Carnikavu, informē PV pārstāve Ieva Miežubrāle.

Sakarā ar pasažieru skaita pieaugumu vasaras sezonā šovasar siltajās un saulainajās dienās uzņēmums plāno norīkot papildu vilcienus tajos maršrutos, kur paredzams lielāks pasažieru pieplūdums.

PV plāno arī turpināt iepriekšējos gados aizsākto “Tautas ekskursiju” organizēšanu – ar mērķi atklāt un iepazīt Latvijas skaistākās vietas. Šajā nedēļas nogalē 7. jūnijā būs iespēja doties uz Daugavpils pilsētas svētkiem.

Plašāka informācija pieejama PV interneta mājas lapā “www.pv.lv”, mobilajā aplikācijā, dzelzceļa stacijās, Rīgas pasažieru stacijas Klientu apkalpošanas centrā, kā arī zvanot pa bezmaksas dzelzceļa uzziņu tālruni 80001181.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+