Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 26. maijs, 2017
5. decembris, 2014
Drukāt

Pašmāju zīmols “Karla” rada pirmo bērnu aksesuāru kolekciju

Publicitātes  fotoPublicitātes foto

Latvijas roku darbu nišā startē jauns zīmols “Karla”, kas piedāvā oriģinālus, tepat ražotus aksesuārus zīdaiņiem, mazuļiem un vecākiem, informē uzņēmuma “Karla” pārstāvji.

Viņi klāsta, ka pēdējā laikā strauji uzplaukst vietējo bērnu apģērbu un aksesuāru zīmoli, kam piepulcējies arī “Karla”. Jaunais zīmols dzima kā māmiņas vēlme mazuļa gaidīšanas laikā siltās sajūtas ietērpt fiziskā materiālā.

Visi izstrādājumi – zeķītes, cepurītes, cimdiņi un citi aksesuāri gan bērniem, gan vecākiem, ir simtprocentīgs roku darbs. Aksesuāri tamborēti no materiāliem, kas iegādāti Eiropā – suri bērnu alpakas, kazlēna mohēras, vilnas, merīno vilnas dzijas, kas apdarinātas ar kvalitatīvu mākslīgo kažokādu.

“Zīmols tapa bērnu iedvesmots, tas aug līdz ar bērniem un mērķtiecīgi attīstās,” saka zīmola “Karla” vadītāja Jeļena Blate – Deksne, norādot, ka apģērbu darināšanā padomāts gan par to, lai mazie tajā justos ērti, gan par elegantu stilu.

Līdz šim “Karla” ražojumi pieejami internetveikalā, taču, lai ar izstrādājumiem iepazīstinātu plašāku sabiedrību, no 4. decembra līdz jaunā gada vakaram “Karla” aksesuāru kolekciju klātienē var apskatīt un iegādāties tirdzniecības centra “Domina Shopping” svētku tirdziņā.

Pievienot komentāru

Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+