×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
5. decembris, 2014
Drukāt

Pašmāju zīmols “Karla” rada pirmo bērnu aksesuāru kolekciju

Publicitātes  fotoPublicitātes foto

Latvijas roku darbu nišā startē jauns zīmols “Karla”, kas piedāvā oriģinālus, tepat ražotus aksesuārus zīdaiņiem, mazuļiem un vecākiem, informē uzņēmuma “Karla” pārstāvji.

Viņi klāsta, ka pēdējā laikā strauji uzplaukst vietējo bērnu apģērbu un aksesuāru zīmoli, kam piepulcējies arī “Karla”. Jaunais zīmols dzima kā māmiņas vēlme mazuļa gaidīšanas laikā siltās sajūtas ietērpt fiziskā materiālā.

Visi izstrādājumi – zeķītes, cepurītes, cimdiņi un citi aksesuāri gan bērniem, gan vecākiem, ir simtprocentīgs roku darbs. Aksesuāri tamborēti no materiāliem, kas iegādāti Eiropā – suri bērnu alpakas, kazlēna mohēras, vilnas, merīno vilnas dzijas, kas apdarinātas ar kvalitatīvu mākslīgo kažokādu.

“Zīmols tapa bērnu iedvesmots, tas aug līdz ar bērniem un mērķtiecīgi attīstās,” saka zīmola “Karla” vadītāja Jeļena Blate – Deksne, norādot, ka apģērbu darināšanā padomāts gan par to, lai mazie tajā justos ērti, gan par elegantu stilu.

Līdz šim “Karla” ražojumi pieejami internetveikalā, taču, lai ar izstrādājumiem iepazīstinātu plašāku sabiedrību, no 4. decembra līdz jaunā gada vakaram “Karla” aksesuāru kolekciju klātienē var apskatīt un iegādāties tirdzniecības centra “Domina Shopping” svētku tirdziņā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+