Kokteilis
Mīli

Patiesi stāsti: 10 absolūti vissliktākie veidi, kā pamest partneri 16

Foto – Shutterstock.com

Ja šobrīd esi attiecībās, kurās pret tevi izturas briesmīgi, un vēlies tās pārtraukt, kāds no šiem pamešanas veidiem var noderēt kā salda atriebība.

Ja vēlies tās pārtraukt tāpēc, ka vienkārši esi sapratis, ka neesat atbilstoši viens otram, lūdzu, neizmanto nevienu no tiem. Šie patiesi ir vieni no briesmīgākajiem un nejaukākajiem veidiem, kā cilvēki pametuši savas otrās pusītes.

1. Es pametu savu puisi, aizbraucot zaļumos. Es pierunāju viņu izkāpt no mašīnas un novilkt visas drēbes, lai sagatavotos uz seksu mežā, tad es iedarbināju mašīnu un aizbraucu prom.

2. Es pametu savu puisi, ielogojoties viņa Facebook profilā, nomainot viņa attiecību statusu un tad pārmetot viņam, ka viņš mani pametis tādā veidā.

3. Es pametu savu draudzeni, pasakot viņai, ka viņu krāpu. Es to patiesībā nedarīju, bet tas bija vieglāk nekā atzīt, ka vairs nemīlu viņu.

4. Es pametu savu draudzeni, iedodot viņai tukšu sviestmaižu kastīti, uz kurmas bija rakstīts “viss ir cauri”.

5. Es pametu savu draudzeni, aizsūtot viņai teksta ziņu, jo tobrīd atrados viņas labākās draudzenes mājās un grasījos ar viņu pārgulēt.


Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

6. Es pametu savu puisi, aizejot uz videospēļu turnīru kopā ar viņu, un mača vidū es nogalināju viņa varoni un videospēļu balsī pateicu “attiecības beigušās”.

7. Es pametu savu draudzeni, speciāli ļaujot viņai ieraudzīt sevi kopā ar citu sievieti.

8. Es pārtraucu savas attāluma attiecības, vienkārši, neko nesakot, vienā brīdī nobloķējot savu meiteni.

9. Es pārtraucu savas attiecības, pēkšņi sākot izlikties, ka mēs vairs neesam pazīstami.

10. Es pametu savu puisi, pasakot “Vai gribi redzēt maģisku triku? Puff, tu esi brīvs.”

Avots: whisper.sh

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Saistītie raksti
LA.lv