Mobilā versija
+7.0°C
Sarmīte, Tabita
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
9. novembris, 2012
Drukāt

Patmīlība cilvēku padara laimīgāku


“Savtīgums un patmīlība nudien mūs padara laimīgākus, ja vien mēs spējam izvairīties no vainas apziņas,” secinājuši Pensilvānijas universitātes pētnieki.

 

Jau bērnībā cilvēkam māca būtu laipnam un pretimnākošam, tomēr apmierinātība galvenokārt saistāma ar cilvēka darbošanos paša interesēs. “Vislaimīgākie mēs esam brīžos, kad mums nav citas izvēles kā tikai būt patmīlīgiem,” secinājuši amerikāņu zinātnieki, kuru pētījuma subjekti bija universitātes studenti. Turklāt lielākoties cilvēki, kuri izvēlas būt savtīgi, nejūt vainas apziņu. Tā rodas tikai tāpēc, ka jau bērnībā mums māca dalīties, bet patiesībā cilvēks ir savtīga būtne.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+