×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
23. maijs, 2014
Drukāt

Patriots un rīmju kalējs


lavaks2305

Baldones iedzīvotājs Arnolds Kaļēvics “Latvijas Avīzi” lasa kopš tās pirmsākumiem un nevienu saņemto numuru neesot atstājis neizlasītu.

Kas tieši piesaista “LA”? Laikraksta nacionāli patriotiskā ievirze, īsi teic A. Kaļēvics. Citādi nemaz nevarot būt, jo viņš esot ulmaņlaika bērns, trīsdesmitajos gados darbojies Latvijas mazpulkā, audzināts dzimtenes mīlestībā un patriotismā. Pats par sevi saprotams, ka, sākoties atmodai, jau pirmajā dienā pēc izveidošanas iestājās zemessardzē. Tādēļ aizsardzības tēma viņam ir īpašā cieņā. Rūpīgi seko “LA” publikācijām par notikumiem Ukrainā un intervijām, kurās žurnālisti atbildīgās personas izjautā par valsts drošību un aizsardzību. “Ja Ukrainā šauj nost cilvēkus, tas ir par traku. Tie, kuri grib ko līdzīgu atkārtot Latvijā, tādi kā Gapoņenko, nekavējoties jāpadzen no mūsu valsts,” uzskata A. Kaļēvics.

Otrs tēmu loks, kas viņu interesē visvairāk, ir feļetoni un anekdotes. “Andra Tiļļas apkopotās anekdotes – tas ir pirmais, ko izlasu, tiklīdz saņemta avīze,” teic Arnolds. Arī pats kopš padomju laikiem pierakstījis dzirdētās anekdotes, un nu šis krājums atdāvināts “LA” žurnālistam A. Tiļļam.

Pats A. Kaļēvics priekšroku dod “rīmju kalšanai”. Lustīgie panti šad un tad nodrukāti “Lasītāju balsīs”, bet konkursā par labāko pastnieku Arnolda dzejolis ieguva “Latvijas Pasta” ievērību un īpašu balvu.

Bet uz jautājumu, ko domā par Eiroparlamenta vēlēšanām, lasītājs atbild – cerības nelolo, nebrīnīsies, ja atkal par EP deputāti kļūs Ždanoka. Diemžēl. Bet pats rīt balsošot par Nacionālās apvienības sarakstu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+