×
Mobilā versija
+5.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
22. jūnijs, 2012
Drukāt

Pauls: “Jaunais vilnis” pārdzīvo krīzi

Foto - LETAFoto - LETA

Starptautiskais jauno izpildītāju festivāls “Jaunais vilnis”, kas jau desmit gadus notiek Jūrmalā, pašlaik pārdzīvo krīzi, piektdien Latvijas Televīzijas raidījumā “Labrīt, Latvija” atzina viens no festivāla ilggadējiem organizatoriem komponists Raimonds Pauls.

“Es domāju, ka “Jaunais vilnis” jau pats par sevi pārdzīvo krīzi. Desmit gadi – tas ir ilgs laiks, un skaidrs, ka kaut kas ir jāmaina. Mainīt sevišķi viņi negrib. Kā tas tālāk attīstīsies, es baidos, ka nākotne…” sacīja Pauls, gan līdz galam nepasakot, vai, viņaprāt, šogad “Jaunais vilnis” notiks pēdējoreiz. “Es neesmu saimnieks, es to nefinansēju,” viņš piebilda.

Maestro arī vērsa uzmanību, ka Latvijas izpildītāju pēdējo gadu rezultāti gan “Jaunajā vilnī”, gan “Eirovīzijā” bijuši diezgan vāji. “Par to vajadzētu speciāli runāt – kā mēs nākotnē vispār atlasīsim kadrus, kas varētu piedalīties, vai mums vispār ir tāda līmeņa dziedātāji, ko sūtīt uz tādiem starptautiskiem pasākumiem. Bet viņiem tur noteikti ir jāpiedalās,” uzsvēra Pauls.

Runājot par iespējamo konkursa pārcelšanos uz citurieni, viņš norādīja uz pašu organizatoru atzīto, ka visu ko par naudu var nopirkt, tikai ne īpašo auru, kas piemīt Dzintaru koncertzālei. Pauls arī ar smaidu piebilda, ka lietas iet uz labo pusi, jo šogad koncertzālē vienas tualetes vietā beidzot esot trīs.

Jau vēstīts, ka “Jaunais vilnis” Jūrmalā risināsies no 24. līdz 29.jūlijam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+