×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
30. oktobris, 2017
Drukāt

Paziņo par jaunu kārtību: “Alfa” autostāvvietā nosaka stāvvēšanas ilgumu (12)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Lai gan stāvvieta ir paredzētas tirdzniecības parka apmeklētājiem, bieži vien autovadītāji atstāj savu transportlīdzekli, lai dotos darba gaitās uz tuvējiem birojiem vai pārsēstos uz sabiedrisko transportu, kas aizved uz pilsētas centru, secinājusi tirdzniecības centra “Alfa” vadība, kas paziņojusi par jauniem stāvlaukuma izmantošanas noteikumiem.

“Alfa” autostāvvietās tiek ieviestas jaunas ceļazīmes ar maksimālo stāvēšanas ilgumu četras stundas. No šā gada 30. oktobra katram autovadītājam uz automobiļa priekšējā paneļa ir jānorāda informācija par laiku, cikos transportlīdzeklis ir novietots stāvvietā.

“Esam novērojuši, ka autovadītāji savus transporta līdzekļus bieži atstāj t/p Alfa autostāvvietās, lai dotos darba gaitās uz tuvējiem birojiem vai pārsēstos uz sabiedrisko transportu, kas ērti un ātri aizved tos uz pilsētas centru, lai gan šīs stāvvietas ir paredzētas tirdzniecības parka apmeklētājiem. Lai risinātu šo problēmu, esam izvietojuši jaunas ceļazīmes, kas nosaka t/p Alfa autostāvvietu izmantošanas laiku līdz četrām stundām. Tas ir pietiekami gan garākai iepirkšanās tūrei, gan kino apmeklējumam,” vēsta “Alfa” vadītāja Irīna Toropova.

Ceļazīmes paredz to, ka autovadītājam, kurš novietojis automobili ar šīm zīmēm apzīmētajā teritorijā, redzamā vietā aiz automobiļa priekšējā stikla jānovieto informācija par laiku, cikos transportlīdzeklis novietots stāvvietā.

Laiku var norādīt, izmantojot speciāli tam paredzētus pulksteņus vai atstājot rakstisku zīmīti, kas norāda auto novietošanas laiku. Ja apmeklējums ilgst vairāk nekā četras stundas, ikviens autovadītājs ir aicināts atjaunot norādīto laiku un turpināt iepirkšanos.

Transportlīdzekļu novietošanu t/p Alfa teritorijā kontrolē Rīgas Pašvaldības policija, pārraugot to, vai auto novietošana ir atbilstoša ceļazīmju noteikumu prasībām. Cilvēki tiek aicināti ievērot likumu un ceļa satiksmi organizējošās zīmes, neatkarīgi no tā, vai tas ir uz ielas vai autostāvvietā.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Sen bija laiks! Atbrauc uz Alfu darbdienās 11.00 vai 14.00, nekad nevar normāli noparkoties. Varētu padomāt katru dienu veikals pilns. Nē, ārā pilns, iekšā ap 11.00 patukšs, bet parkoties, nav kur

 2. saprotu,ka ir stāvvieta,bet kas ir stāvvēšana?

 3. Pērciet parkošanās plāksnītes ar elektronisko pulksteni

 4. Alafa lídz ar to ir zaudéjusi daļu savu pircēju. Ja man mašīna stāvēs kur citur, neapstāšos pie Alfas iepirkties!

 5. bet kur muļķi tagad dzīvos?????????????????

 6. Ar 4 stundām ir par maz.. Laucinieki brauc uz kino, tad paseedeeshana kafuuzii un tad shopings… Buus tikai Alfa zaudeetaajos

  • Ja cilveki komente, izsdaka racionalus apsverumus, tad viss kartiba.
   Bet ja tadi bez saprata pazimem sak kaut ko svepstet, tad gan riebums uzmetas
   Tadi paligskolu audzekni, ka redzam, pat nav spejigi saprast to, kas jau uzrakstits prieksa – ka, ja iznak uzkaveties ilgak, parbidi to laika raditaju. Un viss.

  • Noskatās kino pagriež un paēd un atkal pagriež,galvenais ir ik pēc 4 stundām to neaizmirst izdarīt?

 7. manC no laukiem... Atbildēt

  …Ķīnā ražoC speciālais stāvvietas laikrādis (nu tas paC zilais, ko visi zin un izmanto), kuram pakaļpusē piemontēC pulksteņa mehānisms, kurš visu laiku uztur aktuālo laiku – griež uz priekšu uzlikto laiku, atrisinās jebkuras stāvvietas laika problēmas… 😉

  • Aha…Rīgas zaļie jau par tādiem piekasās. Tādi rīki jāliek, lai neredz mehānismu apakšā….Bet tās visas ir muļķības, jo ļoti žēl, ka vietā, kur varēja nedomāt par kādiem papīriem, pulkteņiem, utt. ir tagad jāčakarējas – man gan arī kaitināja auto nometēji – bet vēl vairāk man riebj pa stāvvietām sirojošie muņi, kādēļ es centīšos izvēlēties kādu citu vietu, kur nečakarē klientus !

Draugiem Facebook Twitter Google+