Latvijā
Novados

Pazudušā liepājnieka māte pastāsta, kas bija noticis ar dēlu 16

Foto – LVC

Atradies 28 gadus vecais Ronalds Simsons, kurš pazuda šā gada 22. oktobrī un, kura automašīna nākamajā dienā tika atrasta ceļa malā Lietuvā, vēsta pazudušo meklēšanas organizācija “Bezvests.lv”.

Vīrietis sveiks un vesels šobrīd ir atgriezies Latvijā pie ģimenes un jau devies uz darbu. Par to “Bezvests.lv” informēja jaunā vīrieša radinieki.

Ronalda mamma pateicas “Bezvests.lv” par padomiem, ģimenes draugiem, dēla kolēģiem un visiem, kas dalījās ar informāciju un palīdzēja meklēt pazudušo vīrieti.

“Mums dēlu mežā palīdzēja meklēt pilnīgi sveši cilvēki, kuri brīvprātīgi bija nelaimē kopā ar mums. Īpaši milzīgs paldies tālbraucējam šoferim, kurš izglāba Ronaldu sarežģītajā situācijā – viņš bija vienīgais, kurš iedeva dēlam savu mobilo telefonu, lai viņš varētu piezvanīt tuviniekiem, pārējie cilvēki atteica…Dēlam nebija līdzi nedz telefons, nedz naudas. Tāpēc, kad beidzās benzīns, viņš bija spiests atstāt mašīnu ceļa malā un tālāk iet kājām, mēģinot nostopēt kādu garāmbraucošu automašīnu, “ atklāja māte.

Kad dēlam izdevies sazvanīt tuviniekus, viņi nekavējoties devušies uz Lietuvu pakaļ Ronaldam.

Jau vēstīts, ka ka Ronalds 22. oktobrī ap plkst. 11.00 izbrauca no mājām Liepājā un neatgriezās. Lietuvas policija nākamās dienas pēcpusdienā Šauļu apkārtnē ceļmalā atrada viņa automašīnu “Hyundai Tucson”. Iekšā neviena nebija.

LA.lv