Mobilā versija
+4.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
26. jūlijs, 2016
Drukāt

Pēc ģimenes konflikta 17 gadus vecs jaunietis izlec pa logu

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto

Pēc ģimenes konflikta vakar Rīgā pa logu izlēcis 17 gadus vecs jaunietis, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

25. jūlija naktī RPP darbinieki devās uz izsaukumu Sarkandaugavā, kur norisinājās ģimenes konflikts. Ierodoties notikuma vietā, sastapts izsaucējs, kurš kārtības sargiem, pastāstīja, ka kaimiņi skaļi lamājoties ar rupjiem vārdiem, tāpat tiekot skaļi atskaņota mūzika. Uz iedzīvotāju aizrādījumiem skaļie kaimiņi neesot reaģējuši.

Dzīvokļa durvis atvēra iereibusi sieviete, kura raudāja un nevarēja patstāvīgi noturēties kājās bez atbalsta. Sarunas laikā, noskaidrots, ka sievietei ar dēlu izcēlies konflikts, kurš neilgi pirms policijas ierašanās izlēcis pa trešā stāva logu.

Policija apsekojusi pagalmu un pamanījusi iereibušo jaunieti, kuram rokas bija asinīs. Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri, apskatot jaunieti, nolēma viņu hospitalizēt.

17 gadus vecais jaunietis pastāstīja, ka ar māti lietojis alkoholu, pēc kā viņa sākusi jaunieti fiziski iespaidot. Ņemot vērā sievietes reibuma pakāpi nebija iespējams pieņemt nekāda veida paskaidrojumus.

Uzsākta administratīvā lietvedība par nepilngadīgā iesaistīšanu alkoholisko dzērienu lietošanā. Lietas izskatīšanas laikā tiks skaidroti arī pārējie notikuma apstākļi.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (66)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+