Latvijā
"Latvijas Avīze" atmasko

Pēc “Latvijas Avīzes” atklātās viltus ziņas MTG pārtrauc sadarbību ar reperi Neidu20

Foto – skaties.lv

Ar reperi Neidu (Niku Endziņu), kurš sev piederošajā portālā “redzams.lv” izplatīja viltus ziņu par it kā pazudušu meiteni, sadarbību pārtraucis “TV3” un tās interneta mediju platforma “skaties.lv”. Tas arī nozīmē, ka viņš vairs nepiedalās televīzijas šovā “Precētie pret brīvajiem”.

Neids savā portālā “redzams.lv” bija izplatījis viltus ziņu, kurā apgalvots, ka Tukumā pazudusi kāda 14 gadus veca pusaudze un viņu meklējot Valsts policija (VP). Pēc “LA” iesaistes Neids viltus ziņas par it kā pazudušo meiteni un kādu izfantazētu negadījumu Zemes ielā no sava portāla izdzēsa.

Skaidrojot lietas apstākļus, “LA” uzzināja VP, ka šādas personas nav policijas meklēšanā, un likumsargi izteica sašutumu par nelietīgu policijas vārda valkāšanu. Pašlaik VP juristi vērtē, kā tiesiski vērsties pret viltus ziņu izplatītājiem.

Šodien ar oficiālu paziņojumu klajā nācis telekanāls “TV3” un portāls “skaties.lv”, kurā uzsver, ka neatbalsta viltus ziņu veidotājus un izplatītājus un, reaģējot uz Nika Endziņa (Neida) portālā “redzams.lv” izplatīto maldinošo saturu par pazudušo meiteni, kā arī citiem tajā lasāmajiem sabiedrību maldinošajiem materiāliem, pārtrauc jebkādu turpmāko sadarbību ar Niku Endziņu jeb Neidu.

Neidam bija paredzēts piedalīties konkursā “Precētie pret brīvajiem” kā “brīvajam puisim”. “Skaties.lv” cer uz akcijas “Gribu randiņu ar brīvo” dalībnieču sapratni un aicina pievienoties mediju korporācijas “MTG TV Latvia” nostājai pret nepatiesu ziņu izplatīšanu.

Saistītie raksti

Brīvās meitenes varot nesatraukties, jo jau nākamnedēļ gaidāma jauna epizode akcijai “Gribu randiņu ar brīvo”, kurā galvenajā lomā būs cits brīvais puisis.

Sadarbībā ar

LA.lv
LA
LA.LV
Latvijā
FOTO: Zināma jaunās Carnikavas baznīcas celtniecības vieta
12 stundas
LE
LETA
Latvijā
Novadu apvienība: Vairākas valsts iestādes joprojām strādā pēc veco rajonu principa
12 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Pastā nevar paskaidrot, kur palikušas jelgavniecei Baibai sūtītās bankas kartes 1
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Ekonomika
VIDEO: Alga līdz pat 10 000 eiro mēnesī. Sludinājumos atklāj, cik strauji uzlekušas algas Latvijā
9 stundas
LE
LETA
Latvijā
Slimnīca nāk klajā ar izmeklēšanā secināto par smagi piekauto krāslavieti, kurš mira slimnīcā
14 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Tas ir krājies gadus divus un vairāk.” Ozolnieki lūdz novirzīt lidmašīnu ceļus
8 stundas
LA
LA.LV
Sports
Samoilovs/Šmēdiņš sasniedz pusfinālu
8 stundas
LE
LETA
Dabā
Latvijai tuvojas anticiklona centrs. Jaunākā laika prognoze svētdienai
10 stundas