×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
6. maijs, 2012
Drukāt

Pēc nedēļas Jelgavā notiks gadskārtējās Stādu dienas

stadi

Sestdien, 12.maijā, un svētdien, 13.maijā, pie Jelgavas pils notiks “Stādu dienas 2012”, aģentūra LETA uzzināja Jelgavas pilsētas pašvaldībā.

“Stādu dienu 2012” pasākumos un gadatirgū tie, kam tuva dārzniecība, varēs atrast labāko papildinājumu savam dārzam un papildināt zināšanas. Pasākumā vienkopus pulcēsies Latvijas stādu audzētāji, kolekcionāri un dārza inventāru tirgotāji, popularizējot sakoptas un skaistas vides nepieciešamību.

“Stādu dienās” varēs iegādāties Latvijā audzētu stādāmo materiālu, dekoratīvus elementus dārzam, augsnes bagātinātājus, dārza inventāru, kā arī saņemt profesionālu speciālistu konsultācijas. Speciālisti iepazīstinās ar dažādām iespējām dārzu labiekārtošanā, amatniecības izstrādājumu pielietojumu dārzu iekārtošanā, kvalitatīva stādāmā materiāla iegādē un piedāvās individuālās konsultācijas ar speciālistiem – stādaudzētājiem.

Pasākuma laikā paredzēta plaša kultūras programma. Ar jokiem un dziesmām izklaidēs Dailes teātra aktieri Intars Rešetins, Lauris Subatnieks un Aldis Siliņš, bet bērnus Pils saliņā uzjautrinās “Annels” atrakcijas.

Tradīciju gaisotni “Stādu dienās” veidos folkloras kopa “Dimzēns” un tautas deju ansambļi “Lielupe”, “Diždancis”, “Ritums” un citi. Ar priekšnesumiem priecēs mūzikas grupas “Lai skan”, “Odziņas” un “Tirkizband”.

“Stādu dienas” organizē Jelgavas pilsētas dome, Jelgavas pilsētas pašvaldības aģentūra “Kultūra” un Latvijas Lauksaimniecības universitāte. Ieeja Jelgavas “Stādu dienās” būs bezmaksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+