×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.9°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
19. aprīlis, 2018
Drukāt

Pēdējā šī pavasara pirmizrāde Dailes teātrī – “Ivanovs” (3)

Publicitātes attēlsPublicitātes attēls

Dailes teātrī top šīs sezonas pēdējais Lielās zāles iestudējums – Antona Čehova “Ivanovs!” Regnāra Vaivara režijā, informē teātris. Pirmizrāde gaidāma 18. maijā.

“Romantiskas ironijas piesātināti, krāšņi ražas svētki. Spilgtas krāsas triepieni, lai papildinātu Čehova pasteļtoņus. Lauku inteliģences sapņi vasaras naktīs,” tā izrādi raksturojis tās režisors Regnārs Vaivars. Viņš pats arī tulkojis darbu no krievu valodas un radījis savu skatuves variantu – vasaras nakti divās rītausmās.

Izrādē lomas atveidos Artūrs Skrastiņš, Kristīne Nevarauska, Juris Bartkevičs, Artis Robežnieks, Vita Vārpiņa, Anete Krasovska, Gints Grāvelis un citi.

Izrādes scenogrāfiju Regnārs Vaivars veido kopā ar Tomu Grīnbergu, bet par krāšņiem ražas svētkiem atbilstošiem kostīmiem rūpējas kostīmu māksliniece Madara Botmane. Izrādes muzikālais konsultants ir Juris Vaivods, gaismu mākslinieks – Harijs Zālītis.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kāds gan pseidointelektuāļiem sakars ar Čehovu un kāds gan citu tautu noniecināšanai sakars ar mākslu 🙂

  2. Piekrītu. Pseidointelektuāļi varētu piebremzēt ar savu jūsmu par krievisko. Visu cieņu Čehovam, bet ne šeit un ne tagad.

  3. Vai esat pamanījuši – jau kuro gadu Latvijas teātri masveidā tiražē krievus – diženo dramaturģiju, novatoriskos jaunos un vecos režisorus, aktierus, “vispārcilvēciskos” uzskatus?
    Mums pašiem laikam nekā sava nav bijis, nav un nebūs. Tā vismaz izskatās.

Draugiem Facebook Twitter Google+