×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
8. maijs, 2017
Drukāt

Peintbols Guns N Lasers parkos – lieliska izklaide Tev un Taviem draugiem (1)

Foto: Gunsnlasers.lvFoto: Gunsnlasers.lv

Atpūta, gluži tāpat kā darbs un citi pienākumi, ir būtiska daļa no mūsu dzīves. Lai atjaunotu spēkus un gūtu pozitīvas emocijas, cilvēki izvēlas savai gaumei atbilstošas izklaides. Un mūsdienās izvēles iespēju nudien netrūkst.

Piemēram, tiem, kuriem tuva aktīva atpūta, noteikti patiks peintbols – spēle, ko raksturo adrenalīns, azarts un aizraujošas emocijas. Tā ir komandu spēle, kurai vajadzīgs īpašs aprīkojums – aizsargtērps un aizsargķivere, kā arī ierocis, no kura tiek izšautas ar krāsu pildītas želatīna bumbiņas. Lai gan peintbola spēle parasti tiek organizēta brīvā dabā, to var spēlēt arī telpās.

Ņemot vērā, ka peintbols ir pasaulē atzīta komandu spēle, bieži tā tiek izmantota arī darba kolektīvu saliedēšanas veicināšanai. Spēlētāji tiek sadalīti jauktās komandās – tādā veidā uzņēmuma vadītājs ar savu padoto ir vienādās pozīcijās. Tas veicina savstarpēju uzticēšanos un atjauno darba sparu.

Turklāt peintbols ir arī lielisks veids, kā nosvinēt dzimšanas dienu, vecpuišu ballīti vai kādus citus svētkus. Tas var kļūt arī par neaizmirstamu pārsteigumu kādam atraktīvam gaviļniekam.


Gūsti jaunus iespaidus Guns N Lasers peintbola parkā

Esi ieintriģēts un vēlies gūt neaizmirstamus iespaidus peintbola spēlē? Laiks atrast piemērotāko vietu un izbrīvēt brīdi, lai to īstenotu!

Guns N Lasers peintbola parkā šī spraigā spēle tiek organizēta pieredzējušu instruktoru vadībā, un tā ir absolūti droša. Apzinoties, ka peintbols labi iederas dažādos pasākumos, Guns N Lasers komanda sagatavojusi vairākus īpašos piedāvājumus, piemēram:

 • Pasākumus pieaugušajiem un bērniem;
 • Dzimšanas dienas ballītes;
 • Korporatīvos pasākumus;
 • Vecpuišu ballītes.

Izvēlies sev tīkamo pasākumu vai vienkārši noorganizē aizraujošu un aktīvu spēli draugu un ģimenes lokā!

Kāpēc izvēlēties Guns N Lasers peintbola parku?

Izvēloties izklaidēties Guns N Lasers parkā, varēsiet izbaudīt vairākas priekšrocības:

 • Izdevīga atrašanās vieta – parki atrodas pašā Rīgas centrā, Juglā un Mežaparkā;
 • Spēles vajadzībām pieejams kvalitatīvs un drošs aprīkojums;
 • Plaši spēles laukumi;
 • Liela pieredze dažādu pasākumu organizēšanā;
 • Spēles viesiem pieejama bezmaksas autostāvvieta;
 • Spēlētāju ērtībām pieejamas ģērbtuves un dušas ar silto ūdeni.

Spēles norise

Foto: Gunsnlasers.lvFoto: Gunsnlasers.lv

Lai dalībnieki varētu pilnvērtīgi izbaudīt spēles radīto azartu, instruktori pirms spēles iepazīstina ar tās norisi un noteikumiem. Piemēram:

 • Punkts komandai tiek ieskaitīts, ja izšautā lodīte trāpa par jebkuru pretējās komandas dalībnieka ķermeņa daļu – plecu, roku, kāju u.c., atstājot krāsas traipu;
 • Ir pieejamas arī vairākas citas spēles variācijas, piemēram, komanda pret komandu, “Notver karogu” un citas.

Lai peintbols būtu ne tikai patīkama, bet arī droša izklaide, daudz tiek domāts par piesardzības pasākumu īstenošanu – spēles laikā tās dalībnieki velk atbilstošu apģērbu, apavus, ķiveri un cimdus, un spēles laukums ir iekārtots atbilstoši visiem drošības standartiem. Pastāv arī iespēja šāviena stiprumu noregulēt tā, lai nepaliek zilumi.

Guns N Lasers piedāvājumā ir ne tikai peintbols vien – tiek piedāvāta iespēja izmēģināt spēkus arī lāzertaga spēlē. Šī izklaide īpaši patiks datorspēļu faniem – gan spēles laukuma iekārtojums, gan spēles simulācija ir maksimāli pielāgota datorspēļu specifikai. Atšķirībā no peintbola, lāzertags ir spēle, kas neatstāj pēdas – šaušana notiek ar lāzera ieroci, tādēļ, trāpot ar to, jūtama tikai vibrācija. Lāzertags var kļūt arī par lielisku ģimenes izklaidi – tā piemērota bērniem jau no četru gadu vecuma.

Ja vēlies izklaidēties un gūt asas izjūtas labā kompānijā, ieskaties Gunsnlasers.lv un piesakies savai neizmirstamajai peintbola spēlei!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. To aizsegā būs vieglāk veikt arī bruņotas laupīšanas!

Draugiem Facebook Twitter Google+