×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.1°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
19. marts, 2017
Drukāt

Pensionāri neizpratnē: lai iegūtu trūcīgas personas statusu, jāmaksā par konta izdruku (4)

Foto - Evija Trifanova/LETAFoto - Evija Trifanova/LETA

Ilustratīvs attēls

Pensionāri neizpratnē par to, kādēļ, pretendējot uz trūcīgas personas statusu, jāmaksā par bankas konta izdruku!
Lai saņemtu palīdzību no pašvaldības, personai jādodas uz sociālo dienestu un jāaizpilda deklarācija, kā arī jāiesniedz savas bankas konta izdrukas.

Vairums pensionāru, kas neprot vai nevar paši rīkoties ar internetbanku, vēršas bankās, tomēr to pieprasītā maksa par konta izdrukām seniorus pārsteidz, jo šķiet nesamērīgi augstas.

Pensionāru federācija norāda, ka veciem cilvēkiem būtu daudz vieglāk pretendēt uz trūcīgās personas statusu, ja bankas nepastarpināti elektroniski nosūtītu datus sociālajiem dienestiem. Pagaidām šādu iespēju piedāvā “Swedbank”.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Nevajadzētu būt problēmām ar internetbankas kodu karti izdrukāt konta izrakstu sociālā darbinieka kabinetā. Vismaz laukos tā nav problēma, bet pierasts risinājums.

 2. Nav par ko brīnīties Atbildēt

  Invalīdiem,piemēram,lai piezvanītu uz VDEĀVK,ir pieejami tikai paaugstinātas maksas tālruņu numuri!

 3. Par ko brīnums. Bankai taču vienalga vai esi trūcīgs vai bagāts, banka nav labdarības organizācija. Tāds ir maksas pakalpojums un viss.

 4. ManaBalss.lv
  apmēram pirms nedēļas
  Finanšu ministrija pretojas ierosinājumam ceļa nodokli iekļaut degvielas cenā!
  Lai gan iniciatīva “Atcelt pastāvošā ceļa nodokļa iekasēšanas modeli, ieviest pēc igaunijas parauga” (gandrīz 24 000 paraksti) Saeimas sēdē tika nodota tālāk FM izvērtēšanai, ministrijas pārstāvis Edgars Putra par tās pieņemšanu izteicās noraidoši.
  Starpcitu, Edgars Putra (ZZS) bija viens no tiem diviem deputātiem, kas balsoja PRET iniciatīvas tālāku virzību! Otrs bija Jānis Trupovnieks (ZZS)….
  Skatīt vairāk

Draugiem Facebook Twitter Google+