Mobilā versija
Brīdinājums -0.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
26. februāris, 2014
Drukāt

Pentagons plāno samazināt armiju

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Pentagons plāno samazināt ASV armiju līdz līmenim, kāds tas bija pirms Otrā pasaules kara. ASV aizsardzības ministrs Čaks Heigels ierosinājis samazināt armiju no pašreizējiem 520 000 aktīvā dienesta karavīru līdz 440 000 – 450 000 karavīru, uzsverot, ka ASV armijas vadība vairs neplāno “veikt ilgas un lielas stabilitātes operācijas”.

Armijas samazināšanu plānots veikt līdz 2017. gadam. Heigels solīja, ka “armija būs mazāka, taču joprojām labi apmācīta un nenoliedzami pārāka attiecībā uz ieročiem un ekipējumu”. Aizsardzības ministrijas budžets 2015. finanšu gadam paredzēts 496 miljardi dolāru.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģisĪsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+