Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
4. februāris, 2015
Drukāt

Pērn izņemtas nelegālas akcīzes preces 20 miljonu eiro vērtībā

Foto: LETAFoto: LETA

Pagājušajā gadā izņemto nelegālo akcīžu preču rezultātā novērsts kaitējums valstij 20 miljonu eiro apmērā, liecina Valsts ieņēmumu dienesta (VID) dati, par kuriem trešdien informēti Saeimas deputāti.

Kopumā VID, policija un robežsardze konstatējuši un izņēmuši 130,1 miljonu cigarešu, 383,4 tūkstošus litru degvielas, kā arī 107,12 litrus alkohola. Par nelikumīgajām darbībām pērn uzsākti 859 kriminālprocesi, kā arī sastādīti 5118 administratīvā pārkāpuma protokoli.

VID secinājis, ka pagājušajā gadā samazinājies pa dzelzceļu ievesto cigarešu kontrabandas gadījumu skaits. Izplatītākās kontrabandas metodes pa dzelzceļu bijušas cigarešu slēpšana zem oglēm un piestiprināšana pie vagonu rāmja.

Ar kontrabandas un neatļauto darbību ar akcīzes precēm apkarošanas rezultātiem 2014. gadā trešdien iepazinās Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+