Mobilā versija
-1.1°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
18. marts, 2016
Drukāt

Peters, Pauls un Muktupāvels sastapsies programmā “Krāsu balāde”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

1. un 2. aprīlī mūzikas namā “Daile”, bet 24. aprīlī Valkas pilsētas kultūras namā izskanēs Raimonda Paula jaunā koncertprogramma “Krāsu balāde” ar Jāņa Petera jaunāko dzeju.

Programma literāri muzikāls vakara formā radīta pēdējā gada laikā. Iepriekš Raimondam Paulam sadarbībā ar Jāni Peteru tapuši arī lielformāta darbi – mūzika izrādei “Šerloks Holmss” (1980), cikls “Māsa Kerija” (1979) un daudz citu atpazīstamu skaņdarbu. Jaunā koncertprogramma apvieno divu izcilu personību līdz šim nedzirdētu un nepublicētu daiļradi – 15 jaunradīti skaņdarbi ar Jāņa Petera dzeju, tādējādi jaunā koncertprogramma ir pirmatskaņojums.

Programmā iekļautas dziesmas, kas rakstītas un iestudētas ar dramaturģisku ievirzi, ar mērķi radīt Maestro un Jāņa Petera muzikālu vizītkarti, kas raksturo abu autoru profesionālo būtību laika ritumā. Koncertprogramma iecerēta īpaši intīmā un nostaļģiskā gaisotnē, to izpildīs Raimonds Pauls (klavieres) un Zigfrīds Muktupāvels (balss partijas un dzejas lasījumi).

Jaunradītajai koncertprogrammai tiks izdots arī mūzikas ieraksts CD.

Pievienot komentāru

Strīdā par Laikmetīgās mākslas muzeju no KM piedzen 652 335 eiroAugstākās tiesas (AT) Civillietu tiesu palāta par labu SIA "Jaunrīgas attīstības uzņēmums" no Kultūras ministrijas (KM) piedzina 652 335 eiro saistībā ar Laikmetīgās mākslas muzeja projektu.
Draugiem Facebook Twitter Google+