Mobilā versija
-2.8°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
18. marts, 2016
Drukāt

Peters, Pauls un Muktupāvels sastapsies programmā “Krāsu balāde”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

1. un 2. aprīlī mūzikas namā “Daile”, bet 24. aprīlī Valkas pilsētas kultūras namā izskanēs Raimonda Paula jaunā koncertprogramma “Krāsu balāde” ar Jāņa Petera jaunāko dzeju.

Programma literāri muzikāls vakara formā radīta pēdējā gada laikā. Iepriekš Raimondam Paulam sadarbībā ar Jāni Peteru tapuši arī lielformāta darbi – mūzika izrādei “Šerloks Holmss” (1980), cikls “Māsa Kerija” (1979) un daudz citu atpazīstamu skaņdarbu. Jaunā koncertprogramma apvieno divu izcilu personību līdz šim nedzirdētu un nepublicētu daiļradi – 15 jaunradīti skaņdarbi ar Jāņa Petera dzeju, tādējādi jaunā koncertprogramma ir pirmatskaņojums.

Programmā iekļautas dziesmas, kas rakstītas un iestudētas ar dramaturģisku ievirzi, ar mērķi radīt Maestro un Jāņa Petera muzikālu vizītkarti, kas raksturo abu autoru profesionālo būtību laika ritumā. Koncertprogramma iecerēta īpaši intīmā un nostaļģiskā gaisotnē, to izpildīs Raimonds Pauls (klavieres) un Zigfrīds Muktupāvels (balss partijas un dzejas lasījumi).

Jaunradītajai koncertprogrammai tiks izdots arī mūzikas ieraksts CD.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+