Viedokļi
Aptaujas

“Pie biļetēm tiksim, jābūt tikai pacietīgiem.” Vai mēģināsiet 3. martā iegādāties Dziesmu un deju svētku biļetes?2

Aigars Godiņš, Jēkabpils tautas nama direktors: “Jēkabpilieši ir informēti, ka sestdien, 3. martā, mūsu pilsētā darbosies divas “Biļešu paradīzes” kases – viena Jēkabpils tautas namā, otra – Krustpils kultūras namā. Rindas kārtībā varēs iegādāties biļetes uz visiem Dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem. Biļetes nav lētas, piemēram, uz noslēguma koncertu jāmaksā no 15 līdz 65 eiro, taču priecē, ka no 65 svētku programmas pasākumiem 43 būs bez maksas. Es pats svētkos piedalīšos ar ansambli “Kreicburgas ziķeri”, tomēr tagad pirkšu sev biļeti uz kādu no lielajiem pasākumiem – noslēguma koncertu “Zvaigžņu ceļā” vai deju lieluzvedumu “Māras zeme”.”

Aija Zūle, Rīgā: “Es sev un dēlam Mikum biļetes centīšos iegādāties internetā, konkrēti – uz svētku centrālo deju pasākumu lieluzvedumu “Māras zeme”, jo tajā tautas deju ansambļa “Daiļrade” sastāvā dejos mans brālis. Agrāk arī es pati un mans tētis un mamma – mēs visi esam dejojuši “Daugavas” stadionā pilno tribīņu priekšā. To milzīgo emocionālo pārdzīvojumu vārdos grūti izteikt. Katrā ziņā ļoti ceru, ka mūsu ģimenes tradīcija turpināsies un dejas soli ļoti iemīlēs arī mani bērni. Vecākais iet pamatskolā, jaunākajam vēl nav gadiņš. Pie biļetēm noteikti tiksim, jābūt tikai pacietīgiem, ja nākas gaidīt rindā. Bet tas ir to vērts.”

Bitīte Baune, Limbažos: “Pieļauju, ka dziesmu koncertus var skatīties arī televīzijā, bet deju koncerti noteikti ir jāredz klātienē. Kustību un krāsu prieks ir neaprakstāms! Tāpat klātienē ir jāredz lielais Dziesmu svētku gājiens! Jā, esmu speciāli braukusi, lai ielas malā dzīvotu līdzi pašdarbnieku milzīgajam emocionālajam pacēlumam. Trīs stundas nostāvēt – nekādu problēmu! Par sevi varu teikt vēl tā – pēc Dziesmu svētkiem vairākas dienas lidoju pa dzīvi, tik spēcīga ir ietekme.”

LA.lv