Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
18. augusts, 2014
Drukāt

Pie Mangaļsalas avarējušā auto šoferis, iespējams, bijis reibumā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts policija pieļauj, ka 18.augustā no rīta pie Mangaļsalas avarējušās vieglās automašīnas šoferis bijis alkohola reibumā, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas preses pārstāvis Toms Sadovskis. Par to liecina automašīnas vrakā atrastās alkohola pudeles.

Policija noskaidrojusi, ka 1972.gadā dzimušais vadītājs bijis bez tiesībām un pret viņu iepriekš sākts kriminālprocess par auto vadīšanu alkohola reibumā un bez tiesībām. Autovadītājs negadījumā gāja bojā.

Negadījumā bojāgājušais pasažieris dzimis 1985.gadā, bet bojā gājušās pasažieres – 1978. un 1989.gadā.

Vienīgais izdzīvojušais pasažieris dzimis 1978.gadā. Viņš bijis vienīgais, kurš automašīnā lietojis drošības jostu.

Jau ziņots, ka šorīt Stāvvadu ielas un Mangaļu prospekta krustojumā notika frontāla sadursme starp vieglo pasažieru automašīnu “Volvo” un kravas automašīnu “Man”.

Negadījumā gāja bojā divi vīrieši un divas sievietes, kas sēdēja vieglajā automašīnā, bet vēl viens automašīnas “Volvo” pasažieris pēc sadursmes tika nogādāts slimnīcā.

Par notikušo ir sākts kriminālprocess. Policija arī veiks ekspertīzes, lai noskaidrotu precīzus negadījuma apstākļus. Negadījums noticis līkumā, un policijai zināms, ka vieglā auto vadītājs iebraucis pretējā joslā. Sākotnējā izmeklēšanas versija liecina, ka vieglās automašīnas vadītājs, iespējams, izvēlējies neatbilstošu braukšanas ātrumu, tāpēc nav ticis galā ar spēkrata vadību.

Šogad ceļu satiksmes negadījumos uz Latvijas ceļiem dzīvību zaudējuši jau 119 cilvēki, pērn šādā pašā laika periodā bojāgājušo skaits bija 101.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+