Horoskopi un mistika
Ezoterika

Pieci attiecībās prasīgākie vīrieši atbilstoši zodiaka zīmei0

Foto – Pixabay

Reizēm vīrieši sievietēm šķiet pilnīgi neizprotamas būtnes. Par spīti visiem psihologu padomiem, kursiem un semināriem, grāmatām un žurnāliem, kas paredzēti, lai mēs viens otru labāk saprastu, nez kāpēc tomēr gadās sāpīgi klupieni!

Dažas vēlmes visiem cilvēkiem ir līdzīgas. Bet kā uzminēt, ko vēlas konkrētais vīrietis? Astrologiem ir savi skaidrojumi un piedāvājumi. Kāpēc gan neizmēģināt arī šo metodi – izlasi, kuras zodiaka zīmes attiecībās ir visprasīgākās!

Dvīņi

Šie vīrieši var iemīlēties no pirmā skatiena, bet tikpat ātri spēj arī zaudēt interesi par sievieti. Tāpēc attiecības ar Dvīņiem ir vieglāk izveidot nekā saglabāt. Lai radītu ģimeni ar Dvīņiem, nāksies būt elastīgai, atmodinot viņa interesi par tevi katru dienu no jauna. Dvīņi vēlas cieņu, atbalstu un atzinību.

Vēzis

Lai izveidotu attiecības ar Vēzi, jāņem vērā to raksturs un tieksme izturēties pēc iespējas piesardzīgāk. Vēži augstu vērtē rūpes un atbildību, kas uztur viņu interesi par pretējo dzimumu.

Lauva

Lauvas zīmē dzimušajiem vīriešiem ir īsts karaļa raksturs, un viņi vēlas sev blakus tādu pat karalieni. Pirms bildināt sievieti Lauvam jābūt pārliecinātam, ka viņa priekšlikums izraisīs ekstāzi un skaudību visos apkārtējos cilvēkos – tikai tad viņi izlems saistīt savu dzīvi ar tevi.

Svari

Saistītie raksti

Svari ir prātīgi un racionāli, visbiežāk intelektuāļi un mākslas eksperti. Sev blakus Svaru zīmē dzimis vīrietis vēlas redzēt tādu pat sievieti, kas spēj uzturēt jebkuru interesantu sarunu un kurai ir nevainojama gaume. Svariem nepatīk, ka sievietes atklāti ar viņiem flirtē, jo uzskata, ka pirmais solis jāsper vīrietim. Tāpēc nav jēgas mēģināt iekarot Svaru sirdi, ja viņi paši nav ieinteresēti.

Strēlnieks

Strēlnieks ir bezgalīgu ballīšu un piedzīvojumu iemiesojums. Ar viņu kopā ir reizē sarežģīti un viegli. Strēlniekiem nepatīk tērēt savu dārgo enerģiju strīdiem un attiecību skaidrošanai, tāpēc labāk izvairies no konfliktiem ar šajā zīmē dzimušu vīrieti!

Avots: Esotericblog.ru

LA.lv