×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
3. septembris, 2012
Drukāt

Piedzīvojumu sacīkstes „Dublis 2012”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

7. – 9. septembrī Līgatnē, viesu mājās “Upmaļi” jau piecpadsmito gadu notiks piedzīvojumu sacīkstes jauniešiem „Dublis 2012”, ko organizē bērnu un jauniešu biedrība „Jaunie Vanagi”.

Pasākuma mērķis ir veicināt veselīgu atpūtu sportiskā garā. Galvenā Dubļa sastāvdaļa ir piedzīvojumu sacīkstes komandām, kas notiks sestdien, 8. septembrī. Sacensību dalībnieki un līdzjutēji varēs piedalīties arī citās sportiskās un izklaidējošās aktivitātēs. Sestdienas vakarā visi varēs baudīt interaktīvu koncertu.

Sacīkstēs piedalīsies jauniešu komandas vecumā no 12 līdz X gadiem. Lai piedalītos, jāsavāc komanda no pieciem dalībniekiem, kurā jābūt gan meitenēm, gan puišiem, un jāaizpilda pieteikuma anketa lapā www.jaunievanagi.lv.

Piedzīvojumu sacīkstes sastāv no daudz dažādiem posmiem, kuri ietver šķēršļu etapus, komandas darba uzdevumus, striķu jeb aktīvā tūrisma elementus, laivu posmu, atjautības uzdevumus un, protams, dažādas dubļainas izrīcības. Piedzīvojumu trase ir divas līdz trīs stundas ilga. Dalībai nav nepieciešama īpaša sagatavotība – vien aktivitāte un atraktivitāte, kā arī gatavība palikt netīriem. Pēc meža trases iziešanas dalībniekus sagaidīs pirtiņa un dīķis, kā arī aizraujošā dienas un vakara aktivitāšu programma nometnē. Gulēšana nometnē paredzēta teltīs. Sestdien pa dienu nometnē varēs iegādāties siltu ēdienu.

Ierasties pasākumā var, sākot no piektdienas pulksten 18:00. Jau piektdienas vakarā paredzētas izklaidējošas aktivitātes – filmu un karaokes stūris, kā arī „Dubļa” iesildīšanās stūris, kurā būs iespēja patrenēties sacensībām. Nākamajā rītā komandu kapteiņi jau pulksten 8:00 pulcēsies uz sapulci, bet pirmā komanda startēs pulksten 10:00. Sacensību laikā startu gaidošās un jau finišējušās komandas, kā arī līdzjutēji varēs piedalīties volejbola turnīrā, fotografēties foto stūrī, kā arī izgreznot savu Dubļa tērpu. Pulksten 20:00 sāksies vakara saviesīgā daļa ar grupu „Mango”, „Lie Lie Sisters”, „Rīta Stienis” un „Netīrās Cilpas” piedalīšanos. Pusnaktī tiks pasniegtas balvas ātrākajiem un atraktīvākajiem. Svētdien paredzēta došanās mājup.

Sacīkstes organizē: Bērnu un jauniešu organizācija „Jaunie Vanagi”.

Plašāka informācija atrodama: www.jaunievanagi.lv

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+