×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
18. aprīlis, 2013
Drukāt

Pieejamas biļetes uz kubiešu cirku “The original Cuban Circus” Arēnā Rīga

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

No 19.aprīļa norit biļešu tirdzniecība uz pasaules atzinību guvušā kubiešu cirka viesizrādi Latvijā.  “The original Cuban Circus” Latvijā viesosies Ziemassvētku laikā, un piedāvās skatītājiem aizraujošu šovu, kurā priekšnesumi noritēs dzīvā orķestra pavadījumā.

  Biļetes uz cirku no rītdienas būs pieejamas „Biļešu paradīzes” tīklā.
Šovs notiks Arēnā Rīga, kur skatītājus priecēs izsmalcināti, kubiešu tradīcijās ieturēti cirka numuri – gan aizraujošas gaisa akrobātu horeogrāfijas, gan neticami lokanības paraugdemonstrējum un spēles ar uguni, kā arī neiztrūkstošie klauni, vienriteņi, zobenu rijēji  un daudzi citi priekšnesumi, kuri  vienaldzīgu neatstās nevienu. Īpaši  kubieši lepojas ar plastisko meiteņu trio Trio de Contorcion, kas pavisam nesen saņēmušas Grand Prix Cirka festivālā Havanā.
Kubas cirka trupā apvienojušās 7 akrobātu grupas, 18 mākslinieki, un visi 14 priekšnesumi notiek dzīvās mūzikas pavadījumā. Pavadošais orķerstris „Aire Concierto” nesen ieguvis balvu arī Joven  džeza festivālā Havanā.
Kubiešu izcelsmes cirka mākslinieki ir izslavēti visā pasaulē –  tie priecē skatītājus tādos atzītos cirkos kā „Krone”, „Propst”, „The Ringling brothers” un citos.  The „Original Cuban Circus” uz skatuves apvienojušies labākie no labākajiem.
Kubiešu cirka izrādes Latvijā organizē aģentūra LiveFest, un biļetes uz izrādēm no 19. aprīļa būs pieejamas www.bilesuparadize.lv, kā arī Biļešu tirdzniecības vietās visā Latvijā. Biļešu cenas  – 12-30 Ls.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+