Mobilā versija
+18.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 22. jūnijs, 2017
11. jūlijs, 2014
Drukāt

Piloru ozolu audzi pielāgos cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jūlija sākumā Piloru ozolu audzē, kas atrodas Rāznas nacionālajā parkā, Dagdas novada Andzeļu pagastā, uzsākta dabas tūrisma infrastruktūras pielāgošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, informē Dabas aizsardzības pārvaldē (DAP).

Piloru Ozolu audzē esošo atpūtas vietu plānots atjaunot projekta “Zaļie maršruti bez šķēršļiem” ietvaros. Stāvlaukuma daļas paredzēts pielāgot cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, tāpat plānota koka laipas, ugunskura vietas, tualetes un norobežojošo barjeru rekonstrukcija.

Septembrī paveikto vērtēs un testēs Dagdas invalīdu brālība “Nema” un Latvijas cilvēku ar invaliditāti sadarbības organizācija SUSTENTO.

Projektu īsteno DAP sadarbībā ar Dagdas novada domi, Dagdas invalīdu brālību „Nema”, Gražutes Reģionālo parku (Lietuva), Viļņas invalīdu biedrību (Lietuva) un citiem.

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 172 337,90 eiro. No tiem 155 104,11 eiro ir Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas līdzfinansējums, bet 17233,79  eiro – partneru līdzfinansējums.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+