×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
11. jūlijs, 2014
Drukāt

Piloru ozolu audzi pielāgos cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jūlija sākumā Piloru ozolu audzē, kas atrodas Rāznas nacionālajā parkā, Dagdas novada Andzeļu pagastā, uzsākta dabas tūrisma infrastruktūras pielāgošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, informē Dabas aizsardzības pārvaldē (DAP).

Piloru Ozolu audzē esošo atpūtas vietu plānots atjaunot projekta “Zaļie maršruti bez šķēršļiem” ietvaros. Stāvlaukuma daļas paredzēts pielāgot cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, tāpat plānota koka laipas, ugunskura vietas, tualetes un norobežojošo barjeru rekonstrukcija.

Septembrī paveikto vērtēs un testēs Dagdas invalīdu brālība “Nema” un Latvijas cilvēku ar invaliditāti sadarbības organizācija SUSTENTO.

Projektu īsteno DAP sadarbībā ar Dagdas novada domi, Dagdas invalīdu brālību „Nema”, Gražutes Reģionālo parku (Lietuva), Viļņas invalīdu biedrību (Lietuva) un citiem.

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 172 337,90 eiro. No tiem 155 104,11 eiro ir Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas līdzfinansējums, bet 17233,79  eiro – partneru līdzfinansējums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+