×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
23. septembris, 2014
Drukāt

Pingvīni – seksuālie varmākas. Zinātnieki atklāj šokējošas detaļas (3)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Džordžs Leviks, kurš ekspedīcijas laikā Antarktīdā no 1910. līdz 1913. gadam pētīja pingvīnus, ar savu atskaiti par šo dzīvo būtņu seksuālo uzvedību pamatīgi šokēja zinātnes aprindas un preses redaktorus. Izrādās, pingvīni ir izteikti seksuālie varmākas. Toreiz šo faktu izlēma noslēpt no sabiedrības. Taču tagad šīs pikantās detaļas atkal parādījušās dienas gaismā.

Žurnāls “Planētas Noslēpumi” vēsta, ka, izstudējot Levika senos pierakstus, pētnieki atklāja tādas Antarktīdas Adeles pingvīnu sadzīves detaļas, kas šokēja arī mūsdienu zinātniekus. Piemēram, novērota pingvīnu “autoerotiskās” noslieces, ļoti neparasta jauno tēviņu un mātīšu uzvedība, ieskaitot nekrofiliju, seksuālu varmācību, kā arī seksuālu un fizisku vardarbību pret mazuļiem, izteiktu tieksmi veidot
seksuālas attiecības ne jau dzimtas turpināšanas nolūkā un homoseksuālismu.

Un izrādījās, ka Leviks savulaik bijis tik patiesi šokēts, ka attiecīgo informāciju pierakstījis grieķu valodā, vien piebilstot, ka “šiem pingvīniem nav itin nekā svēta”. Kāds pieraksts vēsta: “Es redzēju, kā mātīte, kas bija kaut kādā veidā nopietni ievainota, ar grūtībām rāpoja uz vēdera. Pie tās pienāca tēviņš un pilnībā apzināti izvaroja to. Viņa nekādi nespēja pretoties.”

Aprakstīti arī pingvīni, kas, apvienojušies grupā, speciāli klejoja pa kolonijas nomalēm, tur seksuāli terorizējot noklīdušās mātītes, gluži kā organizēta huligānu banda.

PN

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tādu zinātnieku atklajumu pašcenzūras dēļ daudzi cilvēki vēl joprojām domā, ka homoseksualitāte dabā nenotiek.

  2. Tās ir totālas muļķības! Cilvēku ļaunumu piemērot dabai.
    Tā ir evolūcija. Vājākie iet bojā, stiprākie izdzīvo.

  3. Laimīgās mātītes Atbildēt

    Vismaz sasildījās pingvīni. Cilvēku sabiedrībā arī vājākos māca mīlēt. Tā arī tā slimā pingvīniete – samīlēta, apčubināta, sačubināta. Mīļi un veselīgi. Ātrāk izveseļosies. Un ja kolonijas nomalē kāds klejo – arī labi abiem. kamēr kustāstikmērdzīvi.
    Kādreiz skatījos dokumentālo filmu par Antarktīdas imperatorpingvīnu kolonijas dzīvi. Iespaidīgi. Gan raudāt, gan priecāties varēju.

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +23.2
Alūksne +21.1
Daugavpils +23.3
Saldus +24.7
Liepāja +24.8
Jelgava +24.4
Ventspils +15.2
Limbaži +22
Madona +24.1
Rēzekne +22.8
Draugiem Facebook Twitter Google+