×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
31. oktobris, 2017
Drukāt

Piņķos noķer vadītāju ar 12 autoservisā nozagtām riepām (2)

Nozagtās riepasNozagtās riepas

Pēc pulksten vieniem naktī Piņķos naktī no 27. uz 28. oktobri  policisti apstādināja vieglo automašīnu “Škoda Octavia”, kuru vadīja 1980. gadā dzimis vīrietis. Ielūkojoties auto salonā, policisti pamanīja, ka tur sakrāmētas daudzas automašīnu riepas. Riepas atradās arī automašīnas bagāžas nodalījumā. Kopā auto tika atrastas 12 lietotas riepas.

Sākumā automašīnas vadītājs neatzina, kur ņēmis riepas, taču vēlāk izstāstīja, ka tās nozadzis no netālu esošā autoservisa Babītes novadā. Minētās riepas bijušas novietotas blakus autoservisa telpām, nenožogotā un neapsargātā teritorijā.

Aizdomās turētais vīrietis apgalvoja, ka riepas zadzis personīgai lietošanai, taču šī informācija tiek pārbaudīta. Policistiem ir aizdomas, ka iespējamais vainīgais arī iepriekš no konkrētā autoservisa zadzis riepas.

Policisti zagtās riepas atsavināja un vīrieti nogādāja policijas iecirknī.

Vīrietis nav krimināli sodīts, taču viņam iepriekš noformēti vairāki administratīvo pārkāpumu protokoli par dažādiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem. Jāpiemin, ka apturēšanas brīdī viņš nebija apmaksājis sodus, tāpēc vīrietim bija liegums pārvietoties ar automašīnu. Līdz ar to, arī šoreiz viņam tika noformēts administratīvo pārkāpumu protokols.

Saistībā ar nedēļas nogalē izdarīto noziegumu uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Vīrietim piemērots drošības līdzeklis – uzturēšanās konkrētā dzīvesvietā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. sitas riepas jau no mizkastes

  2. Apturēja un ieraudzīja. Ka tik ne tā. Žurnālistika atkal līmenī!

Draugiem Facebook Twitter Google+