×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
27. novembris, 2014
Drukāt

Pirmo reizi šlāgerparāde Daugavpilī

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Juris Ostrovskis un "Dvinskas muzikanti".

Dzestrā, zeltainā un romantiskā rudens noskaņā 28. novembrī uz Daugavpils Kultūras pils skatuves kāps tautā iemīļotie un populārākie šlāgermūzikas izpildītāji koncertā “Latviešu mūzikas parāde 2014”, kurā uzstāsies šai pusē zināmi un cienīti mūziķi.

Pasākuma rīkotājs Andrejs Troška neslēpj, ka tas ir liels izaicinājums. “Šāda veida pasākums Daugavpilī tiks rīkots pirmo reizi. Visiem ir priekšstats par Daugavpili kā krievisku pilsētu. Mēģināsim kaut ko mainīt un piedāvāsim koncerta apmeklētājiem pārdomātu programmu un mākslinieku izvēli,” atklāj Andrejs. Ar populārākajām dziesmām skatītājus priecēs Latgales kulta grupa “Baltie lāči”, kuras dziesmas jau četrus gadus ir Latvijas šlāgermūzikas aptaujas gada laureātes. Andris Baltacis nekad nav slēpis, ka viņam dzimtajā Daugavpilī uzstāties ir ļoti patīkami un tas vienmēr ir īpašs notikums. Tāpat uz skatuves kāps “Latvijas šlāgeraptaujas 2014” uzvarētāji grupa “Ginс un Es”, grupas “Patrioti.lg” dalībnieks, dziesmu “Daugaveņa” un “Latgaleite” autors Juris Ostrovskis kopā ar “Dvinskas muzikantiem”, kā arī šarmantā mūziķe, diriģente, dzejniece un dziedātāja Santa Kasparsone. Būs arī īpašais viesis Viktors Lapčenoks. “Mēs, vienmēr veidojot koncertprogrammas, parūpējamies par patīkamiem pārsteigumiem klausītājiem. Šoreiz īpašā viesa statusā uzstāsies Latvijas estrādes leģenda Viktors Lapčenoks. Šis mākslinieks īpašus komentārus neprasa, jo savā radošajā mūžā uzkrājis lielu muzikālo bagāžu,” smaidot teic Andrejs.

Jurim Ostrovskim šī nebūs pirmā uzstāšanās Daugavpilī. “Pirmkārt, jāsaka liels paldies organizatoriem, par tādu sava veida uzdrošināšanos rīkot Daugavpilī latviešu mūzikas koncertu. Skaidrs, ka Daugavpils vēl joprojām tiek uzskatīta par krievu pilsētu, bet tagad viss pa druskai mainās! Kopā ar grupu “Patrioti.lg” uzstājāmies Lāčplēša dienā, Vienības laukumā pilsētas centrā skanēja karavīru dziesmas, bija noorganizēts lāpu gājiens, kurā piedalījās ļoti daudz cilvēku. Sajūtas ir divējādas, liels prieks un sajūsma par to, ka uzstāsimies savā pilsētā, jo esmu daugavpilietis, bet reizē arī ļoti liela atbildība un parasti tādos pasākumos ir arī uztraukums,” smaidot atzīst Juris. Viņš neslēpj, ka šis koncerts būs īpašs arī ar to, ka viņš uz vienas skatuves uzstāsies kopā ar Viktoru Lapčenoku. “Prieks un gods, ka šajā pasākumā varēšu uzstāties ar latviešu mūzikas leģendu – Viktoru Lapčenoku! Vienā no pasākumiem latviešu izcilais aktieris Jānis Paukštello teica, ka armijā, dienējot padomju laikos kaut kur tālu no Latvijas, viņš radio dzirdējis Viktoru un tad ar neaprakstāmām emocijām uzgriezis to radio skaļāk un klausījies! Es taču nāku vēl no jaunākas paaudzes, bet arī es bērnībā klausījos viņa izpildītās dziesmas… Starp citu, tieši skanot dziesmai “Kad saule no mums novērsās” skolas ballītē, pirmo reizi mūžā uzaicināju meiteni uz deju. Tāpat “Smaidas”… Skatījos filmu “Dāvana vientuļai sievietei”… Es pat iedomāties nevarēju, ka dzīvē palaimēsies pazīt tādus cilvēkus klātienē,” atklāti nosaka Juris.

Koncertu vadīs Daugavpils teātra aktieris Māris Korsietis. “Ja būtu vasara, tad varētu uzrīkot arī zaļumballi, bet šoreiz tikai latvisks, skaists koncerts,” nosaka Andrejs. Varbūt noder 28.XI. 19.00 Daugavpils kultūras pilsBiļetes “Biļešu servisa” kasēs, HYPERLINK “http://www.bilesuserviss.lv/”www.bilesuserviss.lvCena: EURO 5 – 7.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+