Mobilā versija
+19.2°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
23. aprīlis, 2015
Drukāt

Pirms 60. jubilejas izformēs Disnejlendas orķestri

Foto: AFPFoto: AFP

Kalifornijas Disnejlendas orķestris, kurš darbojies kopš izklaides parka dibināšanas 1955. gadā, tiks izformēts, paziņojuši parka īpašnieki.

Laikraksts “The Holliwood Reporter” ziņo, ka orķestrantiem par atlaišanu paziņots jau 31 martā. Savu lēmumu īpašnieki pamato ar nepieciešamību atjaunot orķestra skanējumu un tam pievienot horeogrāfiju. 16 mūziķiem piedāvātas proves uzņemšanai jaunajā orķestrī, kuros tiem būs jārāda savas aktiermeistarības un dejas prasmes.

Tā kā daļa no mūziķiem orķestrī spēlē jau 40 gadus un vairāk, šāds aicinājums uzņemts kā nekorekts.

Ja muzikanti neatbildīs jaunā orķestra prasībām, viņiem būšot iespēja spēlēt mazākās muzikālās grupās parka teritorijā, norāda “The Holliwood Reporter”.

Pēdējā orķestra uzstāšanās gaidāma 16. jūlijā – tieši dienu pirms parka 60. jubilejas svinībām.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+