×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
27. septembris, 2013
Drukāt

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Svaru zvaigznāju


© lassedesignen - Fotolia.com© lassedesignen - Fotolia.com

Saulei ejot caur Svaru zvaigznāju, cilvēki vairāk uzmanības veltīs attiecību jautājumiem, savai pašsajūtai un ārējā tēla veidošanai. Pastiprināsies interese par mākslu, kultūru un garīgajām praksēm. Cilvēki gribēs baudīt mierīgu vidi un inteliģentu sabiedrību.


5. oktobrī plkst. 3.34 sākas Jauns Mēness cikls.

19. oktobrī plkst. 2.38 būs pilnmēness un pusēnas Mēness aptumsums.

Līdz 29. septembrim Merkurs atradīsies Svaru zvaigznājā. Cilvēki uzmanību pievērsīs savstarpējo attiecību kultūrai, ārējam izskatam un estētiskam noformējumam.

29. septembrī Merkurs pāriet uz Skorpiona zvaigznāju, tāpēc cilvēki gribēs noskaidrot patiesību un aizstāvēs savas tiesības. Var nākties labot pagātnē pieļautas kļūdas.

No 11. septembra Venera atradīsies Skorpiona zvaigznājā, tāpēc virmos emocijas un kaislības. Cilvēki pieprasīs pildīt iepriekš dotos solījumus.

7. oktobrī Venera pāriet uz Strēlnieka zvaigznāju. Aktualizēsies izglītības un ētikas normu jautājumi. Mākslas un kultūras sfērā vairāk uzmanības tiks veltīts ārzemju māksliniekiem un mūsu kultūras vārda skanējumam pasaulē.

Līdz 15. oktobrim Marss būs Lauvas zvaigznājā. Tāpēc cilvēkos būs vērojama iekšēja spriedze, kas ārēju faktoru ietekmē var pārtapt agresīvā uzvedībā. Jābūt uzmanīgiem, lietojot medikamentus un apreibinošus līdzekļus.

No 15. oktobra Marss būs Jaunavas zvaigznājā, tāpēc gribēsies ievest kārtību un salikt visu pa plauktiņiem.

Šajā laikā Jupiters atradīsies Vēža zvaigznājā. Tāpēc cilvēki lielāku uzmanību veltīs savai finansiālajai drošībai tagad un nākotnē. Oktobrī nav ieteicams veikt liela apjoma naudas darījumus, jo ir iespējami zaudējumi.

Saturns atradīsies Skorpiona zvaigznājā. Piemērots laiks jautājumu un lietu sakārtošanai, kas agrāk tika atlikti uz vēlāku laiku. Ieteicams iedziļināties lietu būtībā un atrisināt pagātnē pieļautās kļūdas, kuru dēļ radušās problēmas. Veselības jomā var būt sarežģījumi reproduktīvajā sistēmā un dzimumorgānos.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+