Sports
Citi sporta veidi

Pļaviņš/Točs izcīna bronzu Eiropas čempionāta posmā Čehijā 0


Mārtiņš Pļaviņš (pa kreisi) un Edgars Točs.
Mārtiņš Pļaviņš (pa kreisi) un Edgars Točs.
foto: LETA

Sezonu lieliski uzsākušais Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs svētdien izcīnīja bronzu Čehijas pilsētā Pelhržimovā notiekošajā Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) “Masters” kategorijas turnīrā.

Sacensībās ar septīto numuru izliktie latvieši bronzas mačā ar 2-0 (21:14, 21:19) uzvarēja ar otro numuru izliktos austriešus Klemensa Dopleru un Aleksandru Horstu.

Jau ar pašu spēles sākumu pārliecinošāk laukumā izskatījās Pļaviņš/Točs, kuri pakāpeniski audzēja savu pārsvaru un pirmo setu uzvarēja ar drošo 21:14. Savukārt otrais sets iesākās līdzvērtīgā cīņā, tai ritot punkts punktā, bet pēcāk iniciatīva atkal pārgāja latviešu pusē, kuri tehniskajā pārtraukumā devās ar trīs punktu vadību 12:9. Turpinājumā pēc lieliska Pļaviņa sitiena Latvijas duets izvirzījās vadībā arī ar 15:10.

Diezgan komfortablo pārsvaru Pļaviņš/Točs gan nenosargāja, jo austrieši panāca izlīdzinājumu 17:17. Tomēr latvieši, gūdami divus punktus pēc kārtas, neļāva pretiniekiem pārņemt vadību un pēcāk izcīnīja uzvaru setā ar 21:19.

Saistītie raksti

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka svētdien pusfinālā Pļaviņš/Točs ar 0-2 (13:21, 15:21) piekāpās ar pirmo numuru izliktajiem poļiem Bartošam Losjakam un Pjotram Kantoram, kurus pirms nedēļas izdevās apspēlēt Pasaules kausa pirmā posma finālā.

Finālā Losjaks/Kantors tiksies ar turnīra piekto numuru Aleksandru Broiveru un Robertu Mēuvsenu no Nīderlandes.

Plkst.17 pēc Latvijas laika sieviešu turnīra finālu aizvadīs Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka. Ar 12.numuru izliktais Latvijas pāris tiksies ar sacensību trešo numuru Kristīnu Kolocovu un Mihalu Kvapilovu no Čehijas.

Maču tiešraidē varēs redzēt CEV “YouTube” kanālā.

LA.lv