Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
9. oktobris, 2013
Drukāt

“Plus Punkta” bankrots varētu izraisīt līdz 10% preses pārdošanas apjoma kritumu

Foto: LETAFoto: LETA

SIA "Plus punkts" kioska izkārtne.

Preses un citu sīkpreču tirgotāja “Plus Punkts” bankrots īstermiņā varētu izraisīt līdz 10% preses pārdošanas apjoma kritumu, intervijā Latvijas Radio trešdien pieļāva Latvijas Preses izdevēju asociācijas valdes priekšsēdētājs Ivars Zariņš.

“Mēs to pašlaik vēl nevaram spriest, bet es pieļauju, ka tas kopējais pāris mēnešu kritums varētu būt līdz kādiem 10%,” teica Zariņš.

Viņš norādīja, ka Vidzemē bija rajoni, kur “Plus Punkts” bija dominējošais izplatītājs. Taču ilgākā laika posmā “Plus Punkta” bankrots nekādas lielas problēmas neradīs.

“Domāju, ka izdevīgākās vietas pārņems konkurenti, bet tās neizdevīgākās tāpat nebija pārāk labas, un tā cilvēku plūsma nedaudz pamainīsies,” sacīja Zariņš.

Jau ziņots, ka tiesa saņēmusi preses un citu sīkpreču tirgotāja “Plus Punkts” maksātnespējas pieteikumu un ierosinājusi lietu. “Plus Punkts” bija Latvijā otrs lielākais ikdienas nepieciešamības preču mazumtirdzniecības tīkls un Latvijā darbojās no 1996.gada. “Plus punkta” tīklā bija 157 tirdzniecības vietas.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (10)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (14)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+