Mobilā versija
+4.5°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
9. oktobris, 2013
Drukāt

“Plus Punkta” bankrots varētu izraisīt līdz 10% preses pārdošanas apjoma kritumu

Foto: LETAFoto: LETA

SIA "Plus punkts" kioska izkārtne.

Preses un citu sīkpreču tirgotāja “Plus Punkts” bankrots īstermiņā varētu izraisīt līdz 10% preses pārdošanas apjoma kritumu, intervijā Latvijas Radio trešdien pieļāva Latvijas Preses izdevēju asociācijas valdes priekšsēdētājs Ivars Zariņš.

“Mēs to pašlaik vēl nevaram spriest, bet es pieļauju, ka tas kopējais pāris mēnešu kritums varētu būt līdz kādiem 10%,” teica Zariņš.

Viņš norādīja, ka Vidzemē bija rajoni, kur “Plus Punkts” bija dominējošais izplatītājs. Taču ilgākā laika posmā “Plus Punkta” bankrots nekādas lielas problēmas neradīs.

“Domāju, ka izdevīgākās vietas pārņems konkurenti, bet tās neizdevīgākās tāpat nebija pārāk labas, un tā cilvēku plūsma nedaudz pamainīsies,” sacīja Zariņš.

Jau ziņots, ka tiesa saņēmusi preses un citu sīkpreču tirgotāja “Plus Punkts” maksātnespējas pieteikumu un ierosinājusi lietu. “Plus Punkts” bija Latvijā otrs lielākais ikdienas nepieciešamības preču mazumtirdzniecības tīkls un Latvijā darbojās no 1996.gada. “Plus punkta” tīklā bija 157 tirdzniecības vietas.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+