Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
9. oktobris, 2013
Drukāt

“Plus Punkta” bankrots varētu izraisīt līdz 10% preses pārdošanas apjoma kritumu

Foto: LETAFoto: LETA

SIA "Plus punkts" kioska izkārtne.

Preses un citu sīkpreču tirgotāja “Plus Punkts” bankrots īstermiņā varētu izraisīt līdz 10% preses pārdošanas apjoma kritumu, intervijā Latvijas Radio trešdien pieļāva Latvijas Preses izdevēju asociācijas valdes priekšsēdētājs Ivars Zariņš.

“Mēs to pašlaik vēl nevaram spriest, bet es pieļauju, ka tas kopējais pāris mēnešu kritums varētu būt līdz kādiem 10%,” teica Zariņš.

Viņš norādīja, ka Vidzemē bija rajoni, kur “Plus Punkts” bija dominējošais izplatītājs. Taču ilgākā laika posmā “Plus Punkta” bankrots nekādas lielas problēmas neradīs.

“Domāju, ka izdevīgākās vietas pārņems konkurenti, bet tās neizdevīgākās tāpat nebija pārāk labas, un tā cilvēku plūsma nedaudz pamainīsies,” sacīja Zariņš.

Jau ziņots, ka tiesa saņēmusi preses un citu sīkpreču tirgotāja “Plus Punkts” maksātnespējas pieteikumu un ierosinājusi lietu. “Plus Punkts” bija Latvijā otrs lielākais ikdienas nepieciešamības preču mazumtirdzniecības tīkls un Latvijā darbojās no 1996.gada. “Plus punkta” tīklā bija 157 tirdzniecības vietas.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (6)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+