Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
1. janvāris, 2016
Drukāt

Policija: Jaunais gads Rīgā sagaidīts bez lieliem starpgadījumiem

LET_15171219

Jaunā gada sagaidīšana Rīgā notikusi bez īpašiem starpgadījumiem, aģentūrai LETA atzina Rīgas pašvaldības policijas (RPP) pārstāve Inese Krieviņa.

Arī izsaukumu skaits aizvadītās diennakts laikā nav bijis lielāks par RPP ikdienā vai citās brīvdienās reģistrētajiem un apkalpotajiem izsaukumiem.

Kā ziņots, Jauno gadu Rīgas centrā sagaidījuši aptuveni 60 000 cilvēku, informē pašvaldība.

Vecgada vakarā 11. novembra krastmalā bija koncerts. Pirms pusnakts uz lielā ekrāna varēja vērot amatpersonu svētku uzrunas, bet tieši gadu mijā, izskanot Latvijas himnai, notika svētku uguņošana, kuru galvaspilsētas iedzīvotājiem un viesiem demonstrēja SIA “International Fireworks Design” un kuras muzikālo pavadījumu veidoja komponists Jānis Lūsēns.

Pēc pusnakts svinības turpinājās kopā ar leģendārās grupas “Queen” atveidotājgrupu “Killer Queen” no Liebritānijas. Svinību vietā iedzīvotājus izklaidēja arī dīdžejs Artis Volfs.

Vairāki tūkstoši cilvēku Jauno gadu sagaidīja arī Vecrīgā, kur Līvu laukumā un Doma laukumā darbojās Ziemassvētku tirdziņi un uzstājās mūziķi.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+