×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
11. maijs, 2015
Drukāt

Policija pabeidz izmeklēšanu lietā par naudas izkrāpšanu, solot organizēt ceļojumus

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Valsts policijā ir pabeigta pirmstiesas izmeklēšana vērienīga apjoma lietā par iespējams prettiesiskām darbībām, kuras veicis individuālais komersants, par samaksu solot noorganizēt ceļojumus uz dažādām pasaules valstīm vairāk nekā 40 personām, taču pakalpojumu nenodrošinot, aģentūra BNS uzzināja Valsts policijā.

Pirmstiesas izmeklēšanas laikā tika noskaidrots, ka 1974. gadā dzimušais vīrietis, kuram piemērots aizdomās turētā statuss šajā lietā, laika posmā no 2013.gada 1.augusta līdz 2015.gadam, būdams individuālais komersants, saņēmis naudas līdzekļus kopumā 37 000 eiro apmērā par to, ka organizēs ceļojumus uz dažādām pasaules valstīm, iegādāsies lidmašīnas aviobiļetes, kā arī veiks viesnīcu rezervācijas.

Ceļojumu organizēšanu vīrietis neveica, un par ceļojumiem un lidmašīnu biļetēm un viesnīcām saņemto naudu neatdeva īpašniekiem, šādi piesavinoties sev uzticēto naudu un izlietojot to neparedzētiem mērķiem.

Virkne personu, kopumā privātpersonas. Cilvēki ir ieguldījuši sākot no dažiem simtiem, līdz pat vairāk nekā tūkstoti eiro. Cietušie ir no Liepājas, Kuldīgas, Jēkabpils, Skrundas, vairāki cilvēki no Valmieras, Rīgas un citām Latvijas pilsētām.

Viņi ieguldījušas personīgos līdzekļus par pakalpojumiem, ko komersants nav nodrošinājis. Aizdomās turētais piesavinājies 37 000 eiro apmērā. Personas vaina viņam inkriminētajā noziegumā pierādīta, apkopojot virkni liecību un citu pierādījumu.

Savākto pierādījumu apjoms ir pietiekams, un kriminālprocesa materiāli nosūtīti Liepājas prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+