VIDEO. “Viņi bija šokēti, kad es 15 gadu vecumā paliku stāvoklī ar dvīņiem…” Jauniete no reliģiozas ģimenes pārsteidz savus vecākus 0

Jauniete vietnē “TikTok” dalījusies ar savu stāstu, kā viņa 15 gadu vecumā palika stāvoklī ar dvīņiem, neskatoties uz viņas reliģiozajiem vecākiem un viņu stingro audzināšanu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 27
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm
Lasīt citas ziņas

ASV dzīvojošā Karīna Amaija uzauga reliģiozā ģimenē. Viņas vecāki katru vakaru pārbaudīja un bieži atņēma viņas mobilo tālruni. Tāpat arī viņai atvēlētais laiks sociālo tīklo lietošanai bija ierobežots.

Neskatoties uz to, viņa iepazinās un sāka slepus satikties ar savu tagadējo vīru un savu dvīņu meiteņu tēvu 13 gadu vecumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Divus gadus vēlāk, 15 gadu vecumā, Karīna pirmo reizi ielaida viņu savā guļamistabā, kā rezultātā iestājās pavisam negaidīta grūtniecība. Baidoties no vecāku reakcijas, viņa to slēpa piecus mēnešus, līdz meitenes māte kļuva pavisam aizdomīga, likot viņai atzīties.

Atskatoties uz notikušo, Karīna atceras, ka toreiz jutās “briesmīgi”, viņa domājusi, ka dzīve ir beigusies un tēvs viņu patrieks no mājas.

“Kad vecāki to uzzināja, mans tētis devās uz savu istabu un aizvēra durvis un palika tur iekšā, un mana mamma sāka raudāt uz grīdas,” atceras viņa.

Taču vēlāk lietas mainījušās uz labo pusi, viņas vecāki lēnām samierinājās ar jaunumiem.

Viņa atminas mirkli, kad viņas tēvs kādu vakaru pārnācis mājās no darba, un veltīja viņai atbalstošus vārdus, ko viņa ļoti vēlējās dzirdēt. Viņš teicis, ka viss būs labi un ka viņš atbalstīs savu meitu viņas pirmajā mātes ceļā.

Tāpat Karīna arī pastāsta, ka viņas tētis savām vēl nedzimušajām mazmeitām sāka būvēt istabu.

Jaunā sieviete arī dalījusies, kāpēc grūtniecību saglabāja, neskatoties uz to, ko sabiedrība par viņu domā.

“Daudzi cilvēki mūs tiesā, es esmu saņēmusi daudz naida komentāru… ka man vajadzēja veikt abortu – ka mana nākotne un mana dzīve ir beigusies. Būt mammai man nozīmē kaut ko ļoti īpašu. Es zinu, ko man nozīmē mana mamma, tāpēc es zinu, ko es nozīmēšu savām meitenēm,” stāsta viņa.

Taču viņa atzīst, ka būt uzreiz divu bērnu mammai ir pavisam smags darbs.