×
Mobilā versija
+10.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
28. augusts, 2013
Drukāt

Policija par narkotiku lietošanu un pārdošanu Zemgalē aiztur vairākas personas

LETALETA
Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes darbinieki šā gada jūlijā un augustā aizturējuši vairākas personas par psihotropo un narkotisko vielu iegādāšanos, glabāšanu un realizāciju. Policija reidu laikā aizturēti arī vairāki narkotisko vielu lietotāji.

VP Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece portālu “LA.lv” informēja, ka policijas darbinieki jūlijā izmeklēšanas eksperimenta laikā par sevišķi bīstamu psihotropo vielu –    amfetamīnu – realizāciju Tukumā aizturējuši sievieti, kurai atsavināja sešus gramus amfetamīna. Vēl viena sieviete augustā par 1,47 gramu metamfetamīna tirgošanu aizturēta Jelgavā.
Jelgavā šomēnes aizturēti arī divi vīrieši, kuriem atsavināta soma ar 10 marihuānas stādiem un 1299 magoņu galviņām. Vēl Jelgavā aizturēts vīrietis, kam atsavināti četri iepakojumi ar gaišas krāsas pulverveida vielu, kas, iespējams, satur narkotisku vielu. Tāpat Jelgavas novada Vilcē aizturēts vīrietis, kuram konfiscētas 604 magoņu galviņas.
Policijas darbinieki rīkojuši vairākus reidus narkotisko vielu aprites apkarošanai. Rezultātā 10 personas nogādās uz ekspertīzi aizdomās par narkotisko vielu lietošanu.
Reidos sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Jelgavas nodaļu pārbaudītas “vīraku” tirdzniecības vietas Jelgavā. Vienā no tām izņemti 19 iepakojumi ar nezināmas izcelsmes augu valsts izcelsmes vielu, bet citā tirdzniecības vietā izņemti 292 iepakojumi, kas nosūtīti ekspertīzei.
Vēl Krustpils novadā, Variešu pagastā, sankcionētas kratīšanas laikā sievietei, kura jau agrāk tiesāta par narkotisko vielu realizāciju, atsavināti 38,5 grami marihuānas. Tiesa sievietei piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu. Savukārt Tukumā izmeklēšanas eksperimenta laikā kādam vīrietim atsavināti trīs iepakojumi ar gaišas krāsas pulverveida vielu – viens grams amfetamīna.
Policija par iespējamajām apreibinošo vielu tirdzniecības vietām iedzīvotājus lūdz informēt, zvanot uz 110 vai uz anonīmo VP Zemgales reģiona pārvaldes anonīmo uzticības tālruni – 67014077. Tāpat iedzīvotāji aicināti sniegt informāciju par personām, kuras nodarbojas ar narkotiku tirdzniecību. Policija informācijas sniedzēju anonimitāti garantē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+