×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
3. marts, 2014
Drukāt

Policijai trūkstot tiesisko instrumentu, lai cīnītos pret legālajām narkotikām

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Šobrīd trūkst tiesisko instrumentu, lai efektīvi cīnītos ar legālajām narkotikām, Latvijas Televīzijas “Rīta Panorāmā” sacīja Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) priekšnieka vietnieka pienākumu izpildītājs ir Andrejs Aronovs.

Vienlaikus viņš norādīja, ka kārtības sargi dara visu iespējamo, lai cīnītos ar tirdzniecības vielām, kuras tirgo jaunās psihoaktīvās vielas. “Mēs pašlaik skrienam pakaļ industrijai,” komentējot esošo situāciju, teica Aronovs.

Aronovs uzskata – lai efektīvāk cīnītos ar legālajām narkotikām, nepieciešami vēl stingrāki aizliegumi.

Latvijas Ārstu biedrība iepriekš paziņojusi, ka katru dienu ārstniecības iestādēs nonāk divi līdz desmit jauniešu un bērni, kuriem slikti palicis pēc jauno psihoaktīvo vielu lietošanas.

Pērn tika grozīts likums, lai pastiprinātu cīņu ar tā saucamajām legālajām narkotikām. Šo problēmu atkal saasinājusi informācija par kādu jaunieti, kurš, iespējams, zaudējis dzīvību legālo narkotiku lietošanas dēļ.

Tomēr gan iespēja noteikt pagaidu aizliegumu vielām, gan ģenērisko grupu skaits var būt neizsmeļams, kas ir tieši atkarīgs no ātruma, kādā jaunās vielas parādās tirgū.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+