Latvijā
Kriminālziņas

Policijas suns Ogres dienesta viesnīcā saož marihuānu termosā1


Ogres dienesta viesnīcas istabiņā policijas suns saož marihuānu, kas paslēpta termosā.
Ogres dienesta viesnīcas istabiņā policijas suns saož marihuānu, kas paslēpta termosā.
Foto – Valsts policija

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa likumsargi 19.februārī, ap pulkst. 22.00 veica pārbaudi kādā Ogres izglītības iestādes dienesta viesnīcā. Tur pārbaude veikta, jo ik pa laikam likumsargi esot saņēmuši informāciju par to, ka dienesta viesnīcas iemītnieki, iespējams, lieto narkotiskās vielas, vēstī Valsts policija.

Notikuma vietā ieradās Valsts policijas Kārtības policijas nodaļas un Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas, kā arī kinologs ar suni.

Pārbaudes laikā, kas ilga vairāk nekā trīs stundas, tika pārbaudītas 13 istabiņas. Vienā no istabiņām dienesta suns atrada 14 vīstokļus ar žāvētu marihuānu.

Saistītie raksti

Jāpiebilst, ka abi istabiņas iemītnieki šos vīstokļus bija paslēpuši termosā, kas atradās kādā skapītī. Neliels daudzums narkotisko vielu atrasts arī istabiņas stūrī, jo, iespējams, jaunieši steigā tās centušies aizmest vai noslēpt.

Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.panta pirmās daļas – par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu bez nolūka tās realizēt. Par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

LA.lv