×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
1. augusts, 2014
Drukāt

“Positivus” apmeklētāji ziedojuši Rīgas Doma kora skolai

Foto: LetaFoto: Leta

Festivāla “Positivus” apmeklētāji Rīgas Doma kora skolas (RDKS) infrastruktūras uzlabošanai ziedojuši vairāk nekā tūkstoš eiro, vēsta festivāla rīkotāji.

“Positivus” šogad sāka sociāli atbildīgu kampaņu, kuras mērķis ir uzlabot un attīstīt RDKS infrastruktūru, stāsta “Positivus Music” SA vadītāja Linda Igolniece. “Ikvienam festivāla apmeklētājam bija iespēja atbalstīt topošos mūziķus. Kopumā šogad saziedots vairāk kā tūkstoš eiro, un nauda jau ir nodota RDKS vadībai, kas pirmajā skolas metodiskās padomes sapulcē septembra sākumā lems, kur tiks ieguldīti saziedotie līdzekļi,” viņa pauda. “Positivus” organizatori nolēmuši akciju turpināt arī nākamgad.

“Rīgas Doma kora skola bija ļoti patīkami pārsteigta par šādu Positivus festivāla iniciatīvu un lēmumu to atbalstīt. Īpaši jauki tas ir skolas 20. pastāvēšanas gadā – brīnišķīga dāvana! Ļoti priecājamies par to, ka festivāla apmeklētāju aktivitāte ir bijusi pietiekami liela un savāktā summa ir labs starta kapitāls jau konkrētiem projektiem skolas infrastruktūras uzlabošanā. Šobrīd tapšanas stadijā ir Rīgas Doma kora skolas Kamerzāle, tāpat nepieciešama arī kvalitatīva skaņu aparatūra Kora zālē. Par to, kā tieši saziedotie līdzekļi tiks tērēti, informēsim jau septembra sākumā,” stāsta RDKS projektu vadītāja Kristīne Freiberga.

Šogad Rīgas Doma kora skola nosvinēja jau 20. gadadienu. Šajos gados skolu absolvējušas daudzas spilgtas personības – no diriģentiem, operdziedātājiem un džeza mūziķiem līdz pat aktieriem, uzņēmējiem un reklāmas speciālistiem.

Vēl līdz 31. augustam 2014. gada festivāla spilgtākos mirkļus atkārtoti izdzīvot vai iepazit garām palaisto var Lattelecom televīzijas platformās (Interaktīvā TV, Virszemes TV un interneta TV), kurās pieejams Positivus TV kanāls.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+