×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
25. februāris, 2015
Drukāt

Potapkins ar “Gan Bei” skandālā iesaistīto sievu noslēdzis mantas šķirtības līgumu (4)

Foto: LETAFoto: LETA

12.Saeimas deputāts Sergejs Potapkins nodod svinīgo zvērestu jeb solījumu no Saeimas tribīnes.

Saeimas deputāts Sergejs Potapkins (“Saskaņa”) ar sievu nodokļu krāpšanas skandālā iesaistītā restorānu tīkla “Gan Bei” līdzīpašnieci Gaļinu Karmaču noslēdzis laulāto mantisko attiecību līgumu par visas mantas šķirtību, liecina trešdien publicētais paziņojumus oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Līgums reģistrēts 19.februārī.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka vairākos restorānos “Gan Bei”, kas izvietoti tirdzniecības centros Rīgā, pērn decembrī veiktas kratīšanas. Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Finanšu policija skaidroja, ka krāpšanās ar nodokļiem ēdināšanas iestādēs notikusi, izmantojot kases aparātus. Uzņēmums, kurš apkalpoja kases aparātus, restorānu pārstāvjiem piegādāja zibatmiņas, kurās atradās speciāla programmatūra ar kuru palīdzību varēja mainīt kases apgrozījumu – proti – cilvēkiem tika izsniegts čeks, taču pievienotās vērtības nodoklis netika samaksāts.

Restorānu “Gan Bei” īpašniece ir kompānija “Lage Ko”, kurai tostarp pieder arī restorāni “Thali”, “Grill bārs”, “Neo” u.c.. “Lage Ko” vienādās daļās pieder Oļegam Arupam, Irēnai Līcei un Natālijai Pavlovai. Līdzīgs īpašnieku sastāvs kā “Lage Ko” ir arī kompānijai “Lage Ltd”, kurai pieder restorāns “Galleria D’arte” – šajā kompānijā īpašnieki bez Arupa, Līces un Pavlovas, kuriem katram pieder pa 30% kapitāldaļu, ir arī Gaļina Karmača (5%) un Indijas pilsonis Dīps Rams Verma (Deep Ram Verma), liecina “Lursoft” informācija. Abām kompānijām ir viena juridiskā adrese.

Karmača tika apcietināta, taču 23.decembrī tiesa mainīja drošības līdzekli, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. jau nebūs patOpkins, ja neizdomās, kā izbēgt no soda.

  2. ar atpakaļejošu datumu.

  3. “potaps”bēdzina mantu no konfiskācijas! 😀

Draugiem Facebook Twitter Google+