Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
25. februāris, 2015
Drukāt

Potapkins ar “Gan Bei” skandālā iesaistīto sievu noslēdzis mantas šķirtības līgumu (4)

Foto: LETAFoto: LETA

12.Saeimas deputāts Sergejs Potapkins nodod svinīgo zvērestu jeb solījumu no Saeimas tribīnes.

Saeimas deputāts Sergejs Potapkins (“Saskaņa”) ar sievu nodokļu krāpšanas skandālā iesaistītā restorānu tīkla “Gan Bei” līdzīpašnieci Gaļinu Karmaču noslēdzis laulāto mantisko attiecību līgumu par visas mantas šķirtību, liecina trešdien publicētais paziņojumus oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Līgums reģistrēts 19.februārī.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka vairākos restorānos “Gan Bei”, kas izvietoti tirdzniecības centros Rīgā, pērn decembrī veiktas kratīšanas. Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Finanšu policija skaidroja, ka krāpšanās ar nodokļiem ēdināšanas iestādēs notikusi, izmantojot kases aparātus. Uzņēmums, kurš apkalpoja kases aparātus, restorānu pārstāvjiem piegādāja zibatmiņas, kurās atradās speciāla programmatūra ar kuru palīdzību varēja mainīt kases apgrozījumu – proti – cilvēkiem tika izsniegts čeks, taču pievienotās vērtības nodoklis netika samaksāts.

Restorānu “Gan Bei” īpašniece ir kompānija “Lage Ko”, kurai tostarp pieder arī restorāni “Thali”, “Grill bārs”, “Neo” u.c.. “Lage Ko” vienādās daļās pieder Oļegam Arupam, Irēnai Līcei un Natālijai Pavlovai. Līdzīgs īpašnieku sastāvs kā “Lage Ko” ir arī kompānijai “Lage Ltd”, kurai pieder restorāns “Galleria D’arte” – šajā kompānijā īpašnieki bez Arupa, Līces un Pavlovas, kuriem katram pieder pa 30% kapitāldaļu, ir arī Gaļina Karmača (5%) un Indijas pilsonis Dīps Rams Verma (Deep Ram Verma), liecina “Lursoft” informācija. Abām kompānijām ir viena juridiskā adrese.

Karmača tika apcietināta, taču 23.decembrī tiesa mainīja drošības līdzekli, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. jau nebūs patOpkins, ja neizdomās, kā izbēgt no soda.

  2. ar atpakaļejošu datumu.

  3. “potaps”bēdzina mantu no konfiskācijas! 😀

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+