Pret “Vitjaz” tāpat kā pret Magņitku 0

Katastrofāli nospēlējot aizsargiem un arī vārtsargiem nedemonstrējot izcilu spēli, Rīgas “Dinamo” hokejisti trešdien izbraukuma sēriju sāka ar 2:6 sakāvi Podoļskā pret “Vitjaz”, kas bija zaudējusi iepriekšējos deviņus mačus pēc kārtas.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

“Dinamo” labā vārtus guva Lauris Dārziņš un Mārtiņš Cipulis.

Rīgas komandai šajā izbraukumā nepalīdz Sandis Ozoliņš un Marsels Hosa.

Mača pirmā daļa aizritēja līdzīgā spēlē praktiski bez iespējām gūt vārtus. 12. minūtē Lauris Dārziņš savāca ripu savā aizsardzības zonā, pārgāja pāri visam laukumam, apspēlēja aizsargu un no ļoti tuvas distances pārspēja vārtsargu Ivanu Ļisutinu, izvirzot “Dinamo” vadībā.

Trešdaļas pēdējās minūtēs rīdzinieki iekrita uz diviem bīstamiem 2:1 pretuzbrukumiem, taču pirmajā gadījumā “Vitjazj” spēlētājam metiens nolūza, bet otrajā vietā bija Mikaēls Telkvists.

Otrā perioda sākumā aiz pretinieku vārtiem nevajadzīgu noraidījumu nopelnīja Kails Vilsons un mājinieki realizēja skaitlisko vairākumu, vārtus gūstot Vjačeslavam Soloduhinam. Pēc brīža Dārziņš vēl reizi eleganti tika līdz vārtu priekšai, tomēr šoreiz Ļisutinu nepārspēja.

Mača 37. minūtē aizsargu pāris Rodrigo Laviņš – Arvīds Reķis ļāva vienatnē pret Telkvistu izskriet Antonam Koroļovam, kurš guva otros vārtus “Vitjaz” labā. Trešā perioda sākumā rīdzinieki kļūdījās viduszonā, aizsargi Krišjānis Rēdlihs un Kristaps Sotnieks nebija gatavi dzēst ugunsgrēku, tādējādi Maksims Afinogenonvs vēlreiz izgāja vienatnē pret Telkvistu un meistarīgi guva trešos vārtus. Pēc pusotras minūtes pozicionāli kļūdījās Georgijs Pujacs, vēl viens 1:1 uzbrukums un ceturtā ripa “Dinamo” vārtos. Telkvists devās malā un viņa vietu ieņēma Jakubs Sedlāčeks, taču viņš jau ar pirmo metienu kapitulēja. Otrie vārti mačā Afinogenovam.

Mārtiņš Cipulis ar ļoti sen neredzētu labu plaukstas metienu padarīja rezultata starpību pieklājīgāku, bet vēlāk vairākumā mājinieki iemeta sesto ripu – 2:6. Pret “Vitjazj”. Tāpat kā pret Magņitogorskas “Metallurg”.

Rīdzinieki ar 47 spēlēs iegūtiem 80 punktiem Rietumu konferencē atrodas sestajā vietā un nākamo maču aizvadīs piektdien Maskavā pret Mārtiņa Karsuma pārstāvēto un Oļega Znaroka, Harija Vītoliņa trenēto līgas līdervienību Maskavas “Dinamo”.