×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
28. oktobris, 2015
Drukāt

Prezidents optimists. “Par iekļūšanu finālturnīrā pacīnīsimies pēc 12 gadiem.”

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Futbola federācijas prezidents Guntis Indriksons, runājot par valstsvienības iespējām uz lielās skatuves, ierasti bijis reālists ar skeptisku noslieci. Taču nupat par spīti tam, ka Mariana Pahara vadītā komanda Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru beidza bez uzvarām un pēdējā vietā A grupā, viņā jau var saklausīt optimisma dzirksti.

Vērtējot izlases galvenā trenera Mariana Pahara veikumu pirmajā pilnajā kvalifikācijas ciklā, G. Indriksons saka: “Jaunais speciālists pats atzīst, ka bijis sarežģītāk nekā laikā, kad pats trenera darbu vērtēja kā spēlētājs. Skaidrs, ka Marians ir neapmierināts ar pēdējo vietu. Jāattiecas ar izpratni, Paharam viss ceļš vēl priekšā, domāju, ka viņš izanalizēs kļūdas un nākamajā ciklā to jau būs mazāk. Marians nebaidās publiski atzīt kļūdas – no tā mēs visi varētu pamācīties. Aug spēlētāji, aug arī treneris, turklāt visā sistēmā kopumā. Saskaitīju, ka mums 16 futbolisti spēlē augsta līmeņa čempionātos. Tas ļauj domāt, ka tuvākajos gados nāks klāt vēl tikpat un 2028. gada ciklā varēsim reāli pacīnīties par iekļūšanu finālturnīrā. Esmu optimists.”

Latvijas Futbola federācijas valde bija izvirzījusi izlasei uzdevumu izcīnīt trešo vietu, bet iznāca tikai sestā. Vai Tam nebūs seku?

Ko Guntis Indriksons intervijā “LA” atbildēja uz šo un citiem jautājumiem, vairāk lasiet 28. oktobra “Latvijas Avīzē” vai “Latvijas Avīzes” e-izdevumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+