×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
16. augusts, 2013
Drukāt

Privātā medicīna attīstās. Tapusi jauna privātā klīnika

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rīgā darbu sākusi pirmā no jauna būvētā privātā traumatoloģijas ortopēdijas klīnika Latvijā. 


 

Pēc klīnikas “Orto” direktores Daces Serģes sniegtās informācijas, projekts, būvniecība un ēkas medicīniskais un sadzīves aprīkojums izmaksājis aptuveni 3,5 miljonus latu.

Modernās būves trīs stāvos izvietota ambulatorā, radioloģijas diagnostikas, fizioterapijas nodaļa, dienas stacionārs, klīnisko pētījumu nodaļa, reimatoloģijas nodaļa, stacionārs un operāciju bloks ar trim operāciju zālēm. Klīnikā strādā vairāk nekā 50 augstas kvalifikācijas darbinieku.

Stacionārā ir 13 divvietīgās un 2 vienvietīgās palātas, kā arī intensīvās terapijas palāta. Stacionārs vienlaikus var uzņemt 30 pacientus. Stacionāra jauda ļauj veikt vairāk nekā 5000 operāciju gadā. D. Serģe teic, ka tas pilnīgi apmierinot Latvijas pieprasījumu, kā arī atstājot ievērojamu rezervi arvien pieaugošā ārvalstu pacientu skaita apkalpošanai.

Fizioterapijas nodaļa nodrošina pacientu rehabilitācijas procesu ne tikai ambulatori,  bet arī pacientiem agrīnā pēcoperācijas periodā, tiem vēl atrodoties stacionārā. Dienas stacionāra nodaļā ir pieejamas četras gultas vietas pacientiem ar hroniskām balsta aparāta un saistaudu saslimšanām.

Klīnikas radioloģiskās diagnostikas nodaļa lepojas ar šobrīd Latvijā jaudīgāko magnētiskās rezonanses iekārtu, pacientiem tiek nodrošināti arī datortomogrāfijas, rentgenoloģiskie un ultrasonogrāfijas izmeklējumi. Magnētiskās rezonanses un datortomogrāfijas pakalpojumi “Orto” klīnikā tiek sniegti sadarbībā ar SIA “Veselības centrs 4”.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+