×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
16. marts, 2013
Drukāt

Privātmāju segmentā turpinās aktivitāte

Foto-LETAFoto-LETA

Privātmāju segmentā turpinās jaunajā gadā iesākusies aktivitāte. Klienti interesējas par ekonomiskām, nelielām 100 līdz 150 kvadrātmetru lielām privātmājām cenā līdz 100 000 eiro (70 000 latu), teikts nekustamā īpašuma kompānijas “Ober-Haus” mājokļu tirgus pārskatā.

Februārī, kā novērojuši “Ober-Haus” speciālisti, vietējie pircēji turpina izteikti interesēties par nepabeigtām vai remontējamām privātmājām. Pārsvarā šie klienti ir gatavi iegādāties īpašumu par saviem līdzekļiem vai ņemt nelielu kredītu, lielāko darījuma summas daļu tomēr sedzot ar saviem līdzekļiem.

Ciematos, kuros izbūvētas komunikācijas, piedāvājumā vairs nav atlicis daudz zemes gabalu, ko iegādāties. Līdz ar to aktivizējušies nelieli attīstītāji, kas meklē zemes gabalus šādu ciematu jau gatavu rindu-privātmāju izbūvei, teikts pārskatā.

Arī februārī ir izteikti liela privātpersonu interese par zemes gabalu iegādi privātmāju būvniecībai, ja tiem neizdodas atrast savām prasībām un iespējām atbilstošus gatavu vai pat nepabeigtu privātmāju piedāvājumus, norāda “Ober-Haus”. Pārsvarā klienti vēlas iegādāties labus zemes gabalus ar visām komunikācijām vai vismaz ar jau pievilktu elektrību. Ja komunikāciju nav, tad pircējiem vairs nav intereses par šādu īpašumu.

Klientus interesē piedāvājumi, kuru cena ir ap 15 līdz 20 eiro (10,5 līdz 14 lati) par vienu kvadrātmetru Rīgas apkārtnē un 30 līdz 40 eiro (21 līdz 28 lati) par vienu kvadrātmetru Rīgā. Ir interesenti arī zemes gabaliem līdz 50 kilometru attālumā no Rīgas. Arī šajā segmentā lielākā interese ir par banku īpašumā esošiem īpašumiem, teikts pārskatā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+