×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
31. maijs, 2012
Drukāt

Programma bērniem

loten_7

Tuvojoties vasarai un skolēnu brīvdienām, kinoteātrī “Splendid Palace” nedēļas nogalēs īpaši tiks domāts par pašiem mazākajiem skatītājiem, piedāvājot jau repertuārā bijušas filmas par ļoti draudzīgām cenām.


 

Igaunijas un Latvijas kopražojuma animācijas filma “Lote no Izgudrotāju ciema” (2. jūnijā plkst. 13) tapusi pirms sešiem gadiem, un dzīvespriecīgais stāsts par suņu meiteni Loti savaldzināja ne vienu vien, kā arī saņēma “Lielo Kristapu” kategorijā “Labākā pilnmetrāžas animācijas filma”. Heiki Ernitsa un Janno Poldmas režisētajā filmā, kas daļēji tapusi studijas “Rija” paspārnē, Lotes dienas paiet dažnedažādos notikumos, taču pats svarīgākais ir ikgadējās izgudrotāju sacensības. Kamēr ciemata iedzīvotāji sīvi cīnās par uzvarētāja titulu, Lote un Bruno iepazīstas ar Susumu, kurš viņiem ierāda, kas jādara, lai apgūtu džudo.

Pirms pieciem gadiem Lielbritānijas producētā dokumentālā filma “Surikati” (3. jūnijā plkst. 13) aizved uz tuksnesi, kur dzīvo šie mīlīgie dzīvnieciņi. Aizkadra tekstu lasot leģendārajam amerikāņu aktierim Polam Ņūmenam un centrā izvirzot surikatu mazuli Kolo, uz ekrāna radīts stāsts visai ģimenei, kas Tokijas starptautiskajā kinofestivālā izpelnījās īpašo balvu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+