Mobilā versija
Brīdinājums -2.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
23. oktobris, 2015
Drukāt

“Prozas lasījumus” šogad rīkos biedrība “Tarba”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

"Prozas lasījumi 2014".

Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) padome, pamatojoties uz saņemto iesniegumu, biedrībai “Tarba” uzticējusi īstenot projektu “Prozas lasījumi 2015”, aģentūru LETA informēja VKKF pārstāve Jana Vērdiņa.

Līdz šim projekta īstenotājs bija biedrība “Latvijas Literatūras centrs”.

Tāpat kā līdz šim, arī turpmāk projekta vadītāja būs Baiba Koemeca.

Jau ziņots, ka Kultūras ministrija un VKKF apturējuši plānotos maksājumus centra kontos, jo pārbaudēs secināts, ka Literatūras centra grāmatvedībā un finanšu dokumentos valda haoss.

2015. gada festivāls “Prozas lasījumi” notiks no 1. līdz 6. decembrim.

Festivāls “Prozas lasījumi” kopš 1995. gada notiek decembra sākumā. Tas ir ikgadējs pasākums, kas no neliela lasījumu vakara Andreja Upīša dzimšanas dienas atcerei ir pārtapis vairāku dienu prozas festivālā, kura laikā dažādos pasākumos ar savu jaunāko darbu vai to fragmentu lasījumiem uzstājas dažādu paaudžu Latvijas rakstnieki un viesautori no citām Eiropas valstīm.

No 2004. gada “Prozas lasījumus” rīkoja Latvijas Literatūras centrs.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+