Mobilā versija
Brīdinājums +10.3°C
Gundars, Kurts, Knuts
Otrdiena, 26. septembris, 2017
23. oktobris, 2015
Drukāt

“Prozas lasījumus” šogad rīkos biedrība “Tarba”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

"Prozas lasījumi 2014".

Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) padome, pamatojoties uz saņemto iesniegumu, biedrībai “Tarba” uzticējusi īstenot projektu “Prozas lasījumi 2015”, aģentūru LETA informēja VKKF pārstāve Jana Vērdiņa.

Līdz šim projekta īstenotājs bija biedrība “Latvijas Literatūras centrs”.

Tāpat kā līdz šim, arī turpmāk projekta vadītāja būs Baiba Koemeca.

Jau ziņots, ka Kultūras ministrija un VKKF apturējuši plānotos maksājumus centra kontos, jo pārbaudēs secināts, ka Literatūras centra grāmatvedībā un finanšu dokumentos valda haoss.

2015. gada festivāls “Prozas lasījumi” notiks no 1. līdz 6. decembrim.

Festivāls “Prozas lasījumi” kopš 1995. gada notiek decembra sākumā. Tas ir ikgadējs pasākums, kas no neliela lasījumu vakara Andreja Upīša dzimšanas dienas atcerei ir pārtapis vairāku dienu prozas festivālā, kura laikā dažādos pasākumos ar savu jaunāko darbu vai to fragmentu lasījumiem uzstājas dažādu paaudžu Latvijas rakstnieki un viesautori no citām Eiropas valstīm.

No 2004. gada “Prozas lasījumus” rīkoja Latvijas Literatūras centrs.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (6)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+